Завантажити – Easy Timesheet

Завантажити


Остання версія програми: Easy Timesheet v0.9.9.11


Завантажити Easy Timesheet v0.9.9.11


Завантажити оновлення до Easy Timesheet v0.9.9.11


Докладніше про Easy Timesheet v0.9.9.11: опис змін, завантаження оновлення до версії Easy Timesheet v0.9.9.11 та інше...


Мінімальні вимоги до комп’ютера:

  • Процесор з тактовою частотою 1 ГГц або швидший
  • 512 мегабайт оперативної пам’яті
  • 100 мегабайт дискового простору
  • Операційна система MS Windows XP SP3 або новіша
  • Підключення до інтернету

УВАГА!  Деякі антивірусні програми можуть бачити нашу систему як небезпечне програмне забезпечення у зв’язку з відсутністю цифрового підпису. Один із зафіксованих випадків був з антивірусом Avast. В таких випадках необхідно впевнитись, що система завантажена з офіційного сайту ets.in.ua, та додати теку з програмою в довірені у Вашому антивірусі. Перевірити наявність вірусів також можна за допомогою відомого онлайн сервісу для перевірки на віруси virustotal.com. Завантаживши файл на virustotal.com, сайт перевіряє завантажений файл більше 60 відомими антивірусами, але деякі з них можуть показувати “unsafe” (програма ненадійна) на файли нашої програми. Таке відбувається тому, що антивіруси не можуть перевірити справжність програми, так, як програма не має цифрового підпису.

Корисні посилання:

Встановлення програми

Оновлення програми

Доступні шаблони табелів

Архів версій

Для роботи програми потрібні бібліотеки QT версії 5.7.1 (поставляються в комплекті з повними версіями програми). Окремо бібліотеки можна завантажити з сайту виробника qt.io.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля