Verified by Visa

Verified by Visa – послуга, яка дозволяє Вам здійснювати покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій.

Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки в Інтернет-магазинах, які беруть участь в цій програмі. Це дуже зручно і Ви зможете використовувати для цього Вашу карту Visa.

Додатково до всіх інших переваг – Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте карту тільки один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в Інтернет-магазинах, які беруть участь в цій програмі, автоматично з’являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію (кликнути “Підтвердити”). Ваша особистість буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки.

А також, конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2/CVC2-код не передаються Вами на сайт сервера/системи безпечних електронних платежів WayForPay в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL, тому безпека операцій повністю гарантована.

Для того, щоб перевірити чи безпечне з’єднання, зверніть увагу на адресу сторінки, вона починається з «https://» (незахищені сторінки починаються з «http://»).

Щоб активувати послугу Verified by Visa для Вашої картки Visa, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з Вашим банком.

Детальніше про Verified By Visa на сайті www.visa.com.ua

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля