Умови користування

07.04.2020

 

Умови користування

 

1. Визначення

Умови – дані умови користування.

Акцепт – Згода прийняти умови, що містяться у пропозиції прийняти умови та/або укласти договір.

Сайт – веб-сторінка в мережі Інтернет, яка знаходиться за адресою https://ets.in.ua з всіма дочірніми доменами, сторінками та усім контентом (текст, зображення та інше) на них. Сайт є основним офіційним джерелом інформування про послуги, які надаються.

Програма – програмне забезпечення Easy Timesheet зі всіма його компонентами.

Сервіс – комплекс програмних та апаратних засобів, з яким взаємодіє Програма для створення табелів обліку робочого часу.

Відвідувач – будь-яка дієздатна фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець або інша особа, що відвідала Сайт.

Користувач – будь-який Відвідувач, який зареєструвався на Сайті.

Адміністрація – власник Сайту, Сервісу та Програми.

Ліцензійний ключ – код для активації Програми, який складається з послідовності букв та цифр розділених дефісами. Після активації Програми ключем з дійсним терміном дії – знімаються певні обмеження на використання Сервісу, які діють при використанні безкоштовної версії (без ключа або з ключем у якого закінчився термін дії).

Ліцензійна угода – це договір, за яким одна сторона (Ліцензіар) надає другій стороні (Ліцензіату) дозвіл на використання об’єкта права інтелектуальної власності (ліцензію) на умовах, визначених за взаємною згодою сторін з урахуванням вимог законодавства. Ліцензійну угоду на використання Програми можна переглянути за посиланням https://ets.in.ua/litsenziina-uhoda/.

Політика конфіденційності – ця політика пояснює з якою метою і яким чином ми обробляємо особисті дані, які права має Відвідувач та Користувач надаючи Адміністрації будь-яку інформацію про себе. Політику конфіденційності можна переглянути за посиланням https://ets.in.ua/polityka-konfidentsiinosti/.

 

2. Загальні положення

2.1. Дані Умови є офертою умов використання Сайту, Сервісу і Програми, в особі Адміністрації та Відвідувача/Користувача.

2.2. Дані Умови вступають в дію при першому відвідуванні Сайту, або використанні Сервісу чи Програми і діють на протязі всього періоду користування.

2.3. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитись з поточними Умовами, Ліцензійною угодою та Політикою конфіденційності перед використанням Сайту, Сервісу або Програми. В разі незгоди з цими Умовами, Ліцензійною угодою або Політикою конфіденційності, використання Сайту, Сервісу або Програми повинно бути негайно припинено.

2.4. Поточні Умови можуть бути змінені та/або доповнені Адміністрацією в односторонньому порядку. Такі зміни починають діяти з моменту їх розміщення на Сайті. Подальше використання Сайту, Сервісу або Програми після зміни Умов автоматично означає їх Акцепт.

2.5. Поточні Умови регулюються у відповідності до законодавства України. Питання, які не урегульовано Умовами, підлягають вирішенню у відповідності до законодавства України.

2.6. Політика конфіденційності є невід’ємною частиною цих Умов.

 

3. Порядок використання Сайту

3.1. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації. Використання Сайту можливе лише в рамках Умов та законодавства України про права власності.

3.2. Всі зображення, матеріали, програмне забезпечення, товарні та сервісні знаки й інші матеріали, які розміщено на Сайті є власністю їх авторів і захищені міжнародними законами по захисту авторських прав та положеннями міжнародних договорів. Якщо Ви правовласник матеріалу, розміщеного на Сайті, і проти його використання, або хочете висловити побажання/рекомендації щодо його розповсюдження, будь ласка, зв’яжіться з Адміністрацією. На першу вимогу законного правовласника Адміністрація прийме відповідні заходи для врегулюванню ситуації.

3.3. Відвідувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, Сервісу або Програми, окрім випадків, передбачених цими Умовами та умовами Ліцензійної угоди.

3.4. Відвідувач може звертатись до Адміністрації з питаннями, претензіями, побажаннями або іншою інформацією. При цьому Відвідувач несе відповідальність, що дане звернення не є незаконним, погрозою, порушенням авторських права, дискримінацією людей по будь-якому признаку, а також не містить образу та будь-яким чином не порушує законодавство України.

 

4. Порядок використання Програми

4.1. Програма надається на умовах Ліцензійної угоди, яку можна переглянути за посиланням https://ets.in.ua/litsenziina-uhoda/, та цих Умов. Якщо Відвідувач або Користувач з цим не згоден – використання Програми заборонено.

4.2. Програма зберігає введені дані на комп’ютері Користувача. Користувач несе повну відповідальність за конфіденційність та цілісність цих даних.

4.3. В процесі роботи, Програма обмінюється введеними даними з Сервісом, ці дані обробляються Сервісом та повертаються Користувачу і жодним чином не зберігаються Сервісом.

 

5. Порядок використання Сервісу

5.1. Для користування послугами Сервісу необхідно зареєструватись на Сайті (створити особистий кабінет), вказавши свою адресу електронної пошти.

5.2. Користувач повинен забезпечити надійний пароль для входу в особистий кабінет та зберігати його в таємниці. У разі порушення безпеки або несанкціонованого використання особистого кабінету Користувача, Користувач повинен повідомити про це Адміністрацію.

5.3. Користуватися особистим кабінетом іншої особи без дозволу заборонено.

5.4. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які дії в особистому кабінеті.

5.5. Адміністрація залишає за собою право надсилання листів на електронну пошту, вказану при реєстрації, з інформацією, новинами, пропозиціями, акціями і т.д., щодо наших послуг та/або продуктів. Якщо Користувач не хоче отримувати подібні листи, можна відмовитись від них, виконавши дії, вказані в кінці листа.

 

6. Умови оплати

6.1. Якщо Користувач придбав Ліцензійний ключ, Користувач погоджується з наведеними нижче умовами.

6.2. Якщо за використання певних послуг або Сервісу вказано ціну, Користувач погоджується сплачувати її в зазначеній валюті. У ціні, вказаній за використання Сервісу, не враховуються жодні застосовні податки та домовленості, пов’язані з курсом обміну валют, якщо не вказано інше. Якщо не вказано інше, усі ціни на платні послуги включають відповідні податки. Користувач також бере на себе повну відповідальність за сплату таких податків або інших витрат.

6.3. Адміністрація надаватиме Користувачу онлайн виписку з рахунка в особистому кабінеті, в якому Користувач зможе переглянути та надрукувати виписку. Це єдина онлайн виписка з рахунка, яка надається користувачам.

6.4. Якщо інше не передбачено законодавством, усі оплати Ліцензійних ключів є остаточними та відшкодуванню не підлягають.

6.5. Адміністрація може будь-коли змінювати вартість подовження терміну дії ліцензійних ключів на Сервіс та/або послуг Служб, які оплачуються на регулярній основі, повідомивши Користувача про це електронною поштою або в інший розумний спосіб принаймні за 15 днів до зміни вартості. Якщо Користувач не погоджується з такою зміною, Користувач повинен припинити використання Сервісу і відмовитися від Сервісу до застосування такої зміни.

 

7. Конфіденційність

Щоб дізнатися, як ми збираємо, використовуємо, надаємо або іншим чином обробляємо відомості про Відвідувача та/або Користувача, перегляньте Політику конфіденційності за посиланням https://ets.in.ua/polityka-konfidentsiinosti/.

 

8. Неналежне використання

8.1. Суворо заборонено зловживати Сайтом, Сервісом або Програмою. Зокрема, але не обмежуючись, заборонено наступне:

8.1.1. копіювати, змінювати, розміщувати на сервері, передавати шляхом потокової передачі даних, субліцензувати або перепродавати Сайт, Сервіс, Програму або їх частини;

8.1.2. використовувати Сайт, Сервіс або Програму для створення будь-якої бази даних;

8.1.3. отримувати доступ або намагатись отримати доступ до Сайту або Сервісу будь-яким чином, окрім інтерфейсу, який надає або дозволяє Адміністрація;

8.1.4. оминати обмеження доступу та використання, які діють на Сайті, у Сервісі та/або в Програмі;

8.1.5. намагатися вимкнути, знищити Сайт, Сервіс, Програму або погіршити їх роботу;

8.1.6. зривати користування Сайтом, Сервісом або Програмою, втручатися в них чи перешкоджати іншому Користувачу користуватися ними (наприклад, шляхом переслідування, залякування чи турбування інших осіб, підбурювання інших осіб до насильства чи заподіяння шкоди);

8.1.7. застосовувати механізми будь-якого отримання даних або аналогічні методи збирання та вилучення інформації, пов’язаної з Сайтом, Сервісом та Програмою або порушувати чинне законодавство України.

 

9. Гарантії

9.1. Якщо не вказано іншого в Ліцензійній угоді, Сервіс та Програма надаються «як є». Наскільки це дозволено законом, Адміністрація відмовляється від усіх прямих і непрямих гарантій, зокрема непрямих гарантій непорушення прав інтелектуальної власності, придатності до продажу та придатності для використання за призначенням. Адміністрація також не гарантує, що:

9.1.1. Сайт, Сервіс та Програма відповідатимуть вимогам Відвідувача/Користувача або надаватимуться постійно, безперебійно, своєчасно, безпечно чи без помилок;

9.1.2. результати, отримані внаслідок використання Сайту, Сервісу або Програми, будуть ефективними, точними чи надійними;

9.1.3. якість Сайту, Сервісу або Програми виправдає очікування Відвідувача/Користувача;

9.1.4. будь-які помилки або дефекти на Сайті, у Сервісі або в Програмі буде виправлено;

9.2. Окрім того, Адміністрація відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-які дії, що виникли внаслідок користування Сайтом, Сервісом або Програмою. Відвідувач та Користувач отримує доступ до Сайту, Сервісу або Програми та користується ними на власний ризик і розсуд, і несе виключну відповідальність за шкоду власній комп’ютерній системі чи втрату даних, спричинених внаслідок доступу до Сайту, Сервісу або Програми.

9.3. Інформація на Сайті, Сервіс та Програма постійно оновлюються і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту або застарілої версії Програми, а також за неспроможність Користувача отримати оновлення розміщеної на Сайті інформації включно з оновленою версією Програми.

9.4. Адміністрація не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого Особистого кабінету (втрата логіну, паролю або іншої інформації).

9.5. Адміністрація не несе відповідальності за неповні, неточні, некоректно вказані Користувачем дані при реєстрації.

 

10. Обмеження відповідальності

10.1. Якщо у Користувача є право на відшкодування збитків (включно з такими, що виникли внаслідок порушення цих Умов), наскільки це дозволено чинним законодавством України. Користувач погоджується, що виключні засоби правового захисту – відшкодування від Адміністрації прямих збитків у вигляді подовження терміну дії Ліцензійного ключа строком не більше 30 календарних днів або на суму до однієї гривні (1,00 грн.).

10.2. Наскільки це дозволено чинним законодавством України, Користувач не має права на відшкодування наступного:

10.2.1. спричинених збитків;

10.2.2. прямих і непрямих збитків, пов’язаних із фактичною або передбачуваною упущеною вигодою або втратою доходу;

10.2.3. збитків, зумовлених непідписанням контракту, утратою бізнесу чи використанням Сервісу у неособистих цілях;

10.2.4. спеціально обумовлених, непрямих, ненавмисно заподіяних або штрафних збитків;

10.2.5. прямих збитків, що перевищують наведені в пункті 10.1 максимальні виплати, у межах, дозволених законодавством.

10.3. Ці обмеження та винятки застосовуються, коли такі засоби правового захисту не повністю компенсують будь-які збитки Користувача або не здійснюють своє основне призначення, чи коли нам було відомо або мало бути відомо про можливість збитків. У максимально можливих межах, дозволених законодавством України, ці обмеження та винятки застосовуються до всього (включно з позовами), що пов’язано з цими Умовами, Сервісом або Програмою.

10.4. Адміністрація не несе відповідальності за неспроможність виконувати викладені в цих Умовах зобов’язання, а також за затримку під час їхнього виконання, якщо їх обумовлено причинами, що не залежать від Адміністрації (наприклад, трудовими суперечками, стихійними лихами, воєнними чи терористичними діями, навмисним заподіянням шкоди, нещасними випадками або необхідністю дотримання відповідного закону чи урядового наказу). Адміністрація докладатиме всіх зусиль, щоб звести до мінімуму вплив таких подій і виконати зобов’язання на які такі події не вплинули.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля