Спробувати безкоштовно – Easy Timesheet

Спробувати безкоштовно

Спробувати безкоштовноСпробувати всі можливості системи Easy Timesheet можна абсолютно безкоштовно з обмеженням кількості працівників у одному табелі – максимально 3 особи.

Для цього потрібно завантажити останню версію програми, яку можна знайти на сторінці «Завантажити». Після завантаження – встановити програму, для цього достатньо видобути з завантаженого архіву програму в будь-яку теку, докладніше про встановлення програми читайте на сторінці «Встановлення програми» розділу «Допомога». Для запуску програми потрібно відкрити у видобутій теці файл EasyTimesheet.exe.

Щоб зняти обмеження на 3 особи у табелі необхідно придбати ліцензійний ключ та активувати ним програму, докладніше про придбання ключа та активацію програми читайте на сторінці «Придбати».

ПРИМІТКА! До 01.10.2019 можна отримати безкоштовний ключ, який буде дійсний до 01.10.2019. Для цього потрібно виконати всі кроки, описані на сторінці «Придбати», але на 3 кроці замість придбання підписки потрібно натиснути на кнопку «Додати безкоштовну підписку».

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля