Редагування відпусток/неявок – нові можливості у EasyTimesheet v0.9.9.4b

В наступній версії системи EasyTimesheet v0.9.9.4b, яка незабаром вийде, буде покращено вікно редагування відпусток/неявок та додано новий тип відпусток/неявок – повторювані відпустки/неявки.

Вікно редагування відпусток/неявок

Вкладка редагування відпусток/неявок

 

У вікні редагування даних про працівника, редагування відпусток/неявок буде винесено на окрему вкладку. На цій вкладці знаходиться дві таблиці та календар. В таблицях відображаються разові та повторювані відпустки/неявки відповідно, а на календарі – обидва типи відпусток/неявок.

Разові відпустки/неявки – звичайні відпустки/неявки, як і у попередніх версіях програми, вказується дата початку, протяжність та тип відпустки/неявки.

Повторювані відпустки/неявки – відпустки/неявки, які повторюються в заданому проміжку часу. Наприклад, розглянемо одну із повторюваних неявок з скріншоту вище. Маємо проміжок часу 26.04.2018-06.06.2018 на якому задано неявку НП (21) кожен восьмий день. Робочий графік у даного працівника не тижневий, а 5 через 3, тобто 5 робочих та 3 вихідні. На календарі бачимо, що таким чином задано неявку кожен передвихідний день.

 

Редагування разових відпусток/неявок

Оновлено вікно редагування відпусток/неявок. Відтепер типи відпусток/неявок відображаються списком. Додано календар, на якому відображено всі відпустки/неявки даного працівника та відпустка/неявка, яка додається або редагується.

Оновлене вікно редагування відпустки/неявки

Оновлене вікно редагування відпустки/неявки

 

На календарі вибрана або поточна (при додаванні/редагуванні) разова відпустка/неявка буде заштрихована зеленим кольором.

Вікно редагування відпусток/неявок

Вікно редагування відпусток/неявок з вибраною разовою відпусткою

 

Редагування повторюваних відпусток/неявок

Вікно редагування повторюваних відпусток/неявок дуже схоже на вікно редагування робочого графіку, який було описано у попередньому огляді зміну новій версії.

Як і в редагуванні робочого графіку, є два варіанти редагування: тижневий і вільний.

Якщо відпустка/неявка має циклічність 7 днів (наприклад, раз на 7 днів, або два рази у 7 днів) – таку відпустку/неявку можна редагувати за допомогою форми «Тижнева повторювана відпустка/неявка», а інші відпустки/неявки потрібно буде редагувати формою «Вільна повторювана відпустка/неявка».

В режимі «Тижнева повторювана відпустка/неявка» – прапорцями відмічаються дні з відпусткою/неявкою та з випадаючого списку обрається її тип (відповідно до умовних позначень у табелі)

Тижнева повторювана відпустка/неявка

Редагування відпустки/неявки у режимі «Тижнева повторювана відпустка/неявка»

 

В режимі «Вільна повторювана відпустка/неявка» кожен квадрат відповідає дню (або дням) без або з відпусткою/неявкою. Зелений квадрат – відпустка/неявка, а білий з зеленою рамкою – звичайний день. Цифра на ньому вказує кількість днів з однаковими параметрами. Під квадратом з відпусткою/неявкою, як і в режимі «Тижнева повторювана відпустка/неявка», можна задати тип відпустки/неявки.

Тижнева повторювана відпустка/неявка

Редагування відпустки/неявки у режимі «Вільна повторювана відпустка/неявка»

 

На календарі вибрана або поточна (при додаванні/редагуванні) повторювана відпустка/неявка буде заштрихована блакитним кольором.

Вікно редагування відпусток/неявок    Вікно редагування відпусток/неявок з вибраною повторюваною неявкою

 

В обох режимах також необхідно вказати дати початку і закінчення повторюваної відпустки/неявки.

 

Див. також:

Редагування робочого графіку – нові можливості у EasyTimesheet v0.9.9.4b

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля