Редагування робочого графіку – нові можливості у EasyTimesheet v0.9.9.4b

В наступній версії системи EasyTimesheet v0.9.9.4b, яка незабаром вийде, буде додано можливість гнучкого налаштування робочого графіку для кожного співробітника.

Редагування робочих графіківВкладка редагування робочих графіків

 

Можливості

Робочий графік виглядає наступним чином: дата початку та сам графік у вигляді послідовності днів.  Можна задавати кожному співробітнику будь-яку кількість робочих графіків, якщо робочий графік не задано – буде використовуватись налаштування за замовчуванням (його можна буде змінити/налаштувати у загальних налаштуваннях програми).

Робочі графіки будуть відображатися на календарі у вікні редагування даних про співробітника, та враховуватись під час створення табелів.

 

Редагування

Буде дві форми редагування робочого графіку: «Тижневий графік» та «Вільний графік». Якщо робочий графік має циклічність 7 днів (наприклад, 5 робочих і 2 вихідних, або 6 робочих і 1 вихідний) – такий графік можна редагувати за допомогою форми «Тижневий графік», а інші графіки потрібно буде редагувати формою «Вільний графік».

В режимі «Тижневий графік» – прапорцями відмічаються робочий день чи вихідний, з випадаючого списку обрається тип робочого дня (відповідно до умовних позначень у табелі) та, нижче, вказується кількість робочих годин у такий день.

Тижневий графікВікно редагування робочого графіку (ввімкнений режим «Тижневий графік»)

 

В режимі «Вільний графік» кожен квадрат відповідає робочому дню (або дням), цифра на ньому вказує кількість днів з однаковими параметрами. Під квадратом дня, як і в режимі «Тижневий графік», можна задати тип робочого дня та кількість робочих годин.

Вільний графік

Вікно редагування робочого графіку (ввімкнений режим «Вільний графік»)

 

Є загальні налаштування, які доступні для обох режимів:

  • Дата початку – дата з якої цей графік починає діяти;
  • Враховувати свята – якщо прапорець ввімкнений, то в такому графіку свято, яке припало на робочий день – робить цей день вихідним, а якщо свято припало на вихідний – то наступний робочий день стає вихідним;
  • Враховувати переноси – якщо прапорець ввімкнений, тоді перенесені дні будуть враховуватись при створенні табелів.

 

Коригування робочого графіку

Окрім редагування робочого графіку, є можливість його коригування. Наприклад, якщо робочий графік не змінюється, але працівнику змінюють у графіку лише один або декілька днів. Для таких випадків передбачено коригування графіку – можна обрати будь-який день на календарі, та задати параметри для цього дня. Наприклад, візьмемо робочі графіки з першого скріншоту та відкоригуємо два дні:

  • 04.2018 – працівника назначили працювати вночі, та зменшили у цей день кількість робочих годин до 5;
  • 04.2018 – зробили вихідним.

Відкориговані дня на календарі відображаються жирним шрифтом.

Коригування робочого графіку

Вкладка редагування робочих графіків – коригування графіку

Очікуйте незабаром EasyTimesheet версії 0.9.9.4b. Після виходу версії 0.9.9.4b – буде оновлено розділ “Допомога” відповідно до змін в програмі.

 

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля