Отримати безкоштовно – Easy Timesheet

Отримати безкоштовно

Крок 1. Встановлення програми

Щоб почати користуватися системою Easy Timesheet, потрібно завантажити останню версію програми, яку можна знайти на сторінці Завантажити. Після завантаження необхідно встановити програму, для цього достатньо видобути з завантаженого архіву програму в будь-яку теку, докладніше про встановлення програми читайте на сторінці «Встановлення програми» розділу «Допомога». Для запуску програми потрібно відкрити у видобутій теці файл EasyTimesheet.exe.

Після першого запуску програма буде працювати у безкоштовному режимі, з обмеженням кількості працівників у табелі – максимально 3 особи. Щоб зняти це обмеження необхідно отримати ліцензійний ключ та активувати ним програму. Зараз отримати ключ можна безкоштовно.

Крок 2. Реєстрація особистого кабінету

Щоб отримати ліцензійний ключ та мати можливість керувати ліцензійними ключами потрібно зареєструвати особистий кабінет. Для реєстрації натисніть «Реєстрація» праворуч від головного меню сайту та пройдіть процедуру реєстрації, докладніше про реєстрацію читайте на сторінці «Реєстрація та вхід до особистого кабінету» розділі «Допомога».

УВАГА! Якщо Ви раніше користувалися системою та отримували тестовий ліцензійний ключ – можна вказати при реєстрації електронну пошту, на яку замовлявся ключ, та система автоматично додасть в особистий кабінет всі ключі, які були замовлені на цю електронну адресу. Якщо Ви отримували тестові ліцензійні ключі на декілька скриньок та хочете бачити всі отримані ключі у одному особистому кабінеті – після реєстрації потрібно перейти на вкладку «Обліковий запис» в особистому кабінеті та змінити електронну пошту на іншу, яку Ви використовували для замовлення тестових ліцензійних ключів. Якщо таких скриньок було декілька – потрібно декілька раз змінити електронну пошту на кожну з таких скриньок.

Крок 3. Отримання ліцензійного ключа

Щоб отримати новий ліцензійний ключ потрібно увійти до особистого кабінету, перейти на вкладку «Ліцензії», натиснути на кнопку «Придбати нову підписку» та слідувати інструкціям на сторінці.

Якщо потрібно продовжити термін дії існуючого ключа, потрібно натиснути на кнопку «Продовжити підписку» навпроти потрібного ключа та слідувати інструкціям на сторінці.

Докладніше про керування ліцензійними ключами читайте на сторінці «Керування ліцензійними ключами» розділу «Допомога».

УВАГА! До закінчення тестування системи (дату закінчення тестування буде сповіщено додатково) користування системою залишається безкоштовним, незважаючи на написи «придбати» та ціни в особистому кабінеті. На останньому кроці замовлення оплати не буде, але підписку буде продовжено.

Крок 4. Активація програми ліцензійним ключем

Для активації програми отриманим ліцензійним ключем натисніть на напис з інформацією про обмеження в безкоштовній версії внизу головного вікна програми або відкрийте вікно керування ліцензією через головне меню, натиснувши на пункт «Налаштування» – «Керування ліцензією…», докладніше про активацію читайте на сторінці «Активація програми та керування ліцензійними ключами» в розділі «Допомога».

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля