Mastercard SecureCode

MasterCard SecureCode

Mastercard® SecureCode™ – послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли Ви робите покупки в мережі Інтернет. Для того щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту – Ви можете використовувати вже існуючу. Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode (пароль), який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Даний пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої карти під час покупок в мережі.

Кожен раз, коли Ви робите покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі Mastercard® SecureCode™, автоматично з’являється вікно з запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно тільки ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду карти, коли Ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.

Щоб активувати послугу Mastercard® SecureCode™ для Вашої картки, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з Вашим банком.

Більше інформації про Mastercard® SecureCode™ на сайті: mastercard.ua

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля