Ліцензійна угода

25.02.2019

 

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА КІНЦЕВОГО КОРИСТУВАЧА (EULA) EASY TIMESHEET

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА: Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду. Використовуючи програмне забезпечення Easy Timesheet або будь-яких його складових частин Ви приймаєте правила та умови цієї Угоди. Якщо Ви не приймаєте цю угоду – Ви не маєте права користуватися програмним забезпеченням Easy Timesheet та/або його частинами.

 

1. Визначення

При використанні в цій Угоді наведені нижче терміни мають наступні значення:

  • Угода – ліцензійна угода кінцевого користувача (EULA) Easy Timesheet;
  • Програма – програмне забезпечення Easy Timesheet або його компоненти;
  • Ліцензіар – особа, яка надає ліцензію на використання Програми;
  • Ліцензіат – фізична або юридична особа (Ви або компанія, яку Ви представляєте), яка користується Програмою.

 

2. Використання

2.1. Ця Угода застосовуються до Програми, включно з будь-якими оновленнями або доповненнями.

2.2. Ліцензіату надається невиключна ліцензія на використання завантаженої копії Програми для будь-яких цілей, які не суперечать цій Угоді та законодавству України, протягом необмеженого періоду часу. Програма відповідно до цієї Угоди  надається безкоштовно для особистого користування.

2.3. Ліцензіат може використовувати Програму лише у спосіб, що не порушує цю Угоду, якщо інший належний до застосування закон не надає Ліцензіату більше прав, незважаючи на це обмеження. Відтак, слід зважати на будь-які технічні обмеження Програми, які дають змогу використовувати її лише в певний спосіб.

2.4. Програма може бути встановлена та використана Ліцензіатом на будь-якій кількості комп’ютерів, що належать, орендуються або контролюються Ліцензіатом.

2.5. Програму можна копіювати та розповсюджувати за умови, що оригінальне повідомлення про авторські права та відмова від гарантії залишаться незмінними, і Ліцензіат не буде стягувати гроші або збори за Програму.

2.6. Ліцензіат не матиме права власності на Програму. Ліцензіат визнає та погоджується з тим, що Ліцензіар зберігає всі авторські права та інші права власності на Програму.

2.7. Ліцензіату забороняється:

2.7.1. оминати будь-які технічні обмеження Програми;

2.7.2. здійснювати зворотне проектування, декомпіляцію або дизасемблювання Програми, за винятком випадків і лише в тій мірі, коли такі дії явно дозволено законодавством України, незважаючи на це обмеження;

2.7.3. продавати Програму, здавати її в оренду, напрокат, в позику тощо.

 

3. Компоненти Програми

Програма використовує бібліотеки сторонніх виробників, такі як Qt версії 5.7.1. Всі права на ці бібліотеки належать їх авторам, відповідно до ліценцій, за якими вони розповсюджуються (GNU GPLv3 https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.ru.html , GNU LGPLv3 https://www.gnu.org/licenses/lgpl.html).

 

4. Відмова від гарантійних зобов’язань

Програма надається за ліцензією «як є», «з усіма несправностями» та «за наявності». Наскільки це дозволено законом, Ліцензіар відмовляється від усіх прямих і непрямих гарантій, зокрема непрямих гарантій непорушення прав інтелектуальної власності, придатності до продажу та придатності для використання за призначенням. Ліцензіат бере на себе весь ризик щодо якості, безпеки, зручності та продуктивності Програми. Окрім того, Ліцензіар відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-які дії, що виникли внаслідок користування Ліцензіатом Програмою. Ліцензіат користується Програмою на власний ризик і розсуд і несе виключну відповідальність за шкоду власній комп’ютерній системі чи втрату даних, спричинені внаслідок використання Програми.

 

5.Обмеження відповідальності

Якщо це дозволено законодавством України, Ліцензіар не несе відповідальності за втрачені вигоду, доходи чи дані, фінансові збитки або непрямі, фактичні, побічні чи штрафні збитки.

Наскільки це дозволено законодавством України, загальна відповідальність Ліцензіара щодо відшкодування збитків за будь-якими претензіями в межах цих умов, зокрема, щодо будь-яких опосередкованих гарантій, обмежується сумою в одну гривню (1.00 грн.).

У жодному випадку Ліцензіар не несе відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які неможливо було обґрунтовано передбачити.

Це обмеження застосовується, навіть якщо:

  • засоби правового захисту не компенсують всі збитки Ліцензіата;
  • Ліцензіар знав або мав знати про можливість виникнення таких збитків.

 

6. Конфіденційність

Для вдосконалення своєї продукції, Ліцензіар може збирати деякі анонімні статистичні дані про використання Програми, включаючи, але не обмежуючись, збором інформації про те, як Програма використовується Ліцензіатами. ЗІБРАНІ СТАТИСТИЧНІ ДАНІ Є АНОНІМНИМИ ТА НЕ МОЖУТЬ БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ІДЕНТИФІКУВАТИ ЛІЦЕНЗІАТА.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля