Коригування свят/перенесених днів під час дії воєнного стану

24.02.2022 росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну та відповідно до Указу президента України було введено воєнний стан на 30 днів. Воєнний стан вже було продовжено два рази і зараз він діє до 25.05.2022 та може бути продовжений.

15.03.2022 було прийнято Закон України 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», який набув чинності 24.03.2022. Відповідно до частини 6 статті 6 цього закону, у період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої – п’ятої статті 67 та статей 71-73 (святкові і неробочі дні) Кодексу законів про працю України.

В зв’язку з цим, у програмі Easy Timesheet потрібно внести корективи в календар, а саме, видалити з календаря наступні свята:

  • 24 квітня – Пасха (Великдень);
  • 1 травня – День праці;
  • 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги);
  • 12 червня – Трійця;
  • 28 червня – День Конституції України.

та перенесений день:

  • понеділка 27 червня на суботу 2 липня;

Для актуальної версії програми (0.9.9.14) процес видалення свят описаний у розділі допомоги «Редагування даних календаря».

Якщо ви користуєтесь однією з попередніх версій, то потрібно натиснути правою клавішею миші по святу на календарі у головному вікні програми та обрати «видалити свято».

 

Ми працюємо для вас,

Все буде Україна!

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля