Easy Timesheet v0.9.9.3b (застаріла)

Ця версія застаріла та недоступна для завантаження. Останню версію можна знайти за посиланням.

Зміни у версії 0.9.9.3b:

 • Оновлено шаблон табеля А4 формату:
  • Додано рядок “Разом” (за замовчування він увімкнений)
  • Додані налаштування, які дозволяють обрати що виводити в правому верхньому куті аркушу. Налаштування знаходяться в налаштуваннях форм табеля на вкладці “Дані”.

   Налаштування таблиці "дата заповнення"

   Можливі три налаштування:

   • При вимкненому прапорці – нічого не виводити
   • При ввімкненому прапорці та обраній опції “Таблиця звітний період” – виводити таблицю “Звітний період” Таблиця "звітний період"
   • При ввімкненому прапорці та обраній опції “Затверджено” – виводити слово “Затверджено”, П.І.Б. та посаду

    Таблиця "Затверджено"

  • Відкориговано вигляд табеля, щоб він більше відповідав затвердженій формі П5
 • В налаштуваннях системи розділені налаштування символу для свят та вихідних. Також зараз можна задавати по два символа для позначення свят та вихідних, наприклад “Св”

  Налаштування символу свят та вихідних

 • Додані нові налаштування шаблону табеля:

  Налаштування табеля: відділ та рахувати відпустки у вихідні

  • Прапорець “Відображення відділів працівників”, ввімкнувши який, можна обрати форму відділу (повну або скорчену), яка буде виведене у клітинки з посадою працівника.

  Відображення відділу працівника

  • Прапорець “Рахувати відпустки у вихідні” (Налаштування форм табеля, вкладка “Налаштування”). Якщо прапорець встановлено – в колонках “Неявки” будуть рахуватися і ті відпустки, які припали на вихідні дні.

 

Примітка! Прапорець “Рахувати відпустки у вихідні” можна використовувати з прапорцем “Показувати відпустки у вихідні” або окремо. “Показувати відпустки у вихідні” – вмикає/вимикає тільки відображення відпусток у вихідні в таблиці відміток, а “Рахувати відпустки у вихідні” – тільки додає до неявок відпустки, які були у вихідні дні. Якщо ввімкнено тільки “Показувати відпустки у вихідні” – кількість годин відпустки (для повної форми табеля), яка припала на вихідний буде позначена символом вихідного, а якщо ввімкнені обидва прапорця – у відпустках на вихідних буде показана кількість годин відпустки. Наприклад, візьмемо лютий 2018 року, відпустка з 12.02.2018 по 27.02.2018:

Без прапорцівНалаштування відпусток у вихідні, вимкненоТільки “Показувати відпустки у вихідні”Налаштування відпусток у вихідні, тільки показуватиТільки “Рахувати відпустки у вихідні”Налаштування відпусток у вихідні, тільки рахуватиОбидва прапорці, “Показувати відпустки у вихідні” та “Рахувати відпустки у вихідні”Налаштування відпусток у вихідні, показувати та рахувати

Відомі помилки (будуть виправленні згодом):

 • При друку табеля в форматі Excel (xlsx) можуть з’являтися порожні аркуші.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля