Easy Timesheet v0.9.9.2b (застаріла)

Ця версія застаріла та недоступна для завантаження. Останню версію можна знайти за посиланням.

Зміни у версії 0.9.9.2b:

  • Додано два формати паперу для створення табелів: А3 та А3 (2 х А4). Обидва формати використовують повну форму табеля затверджену Наказом Держкомстату України № 489 від 05.12.2008, в яку тільки додано стовпчик з науковими ступенями та вченими званнями, який можна вимкнути. Формат А3 – для друку на форматі паперу А3, а формат А3 (2 х А4) – це табель формату А3 розділений на 2 сторінки А4 формату, для друку на двох аркушах А4 формату.

ПРИМІТКА. У попередніх версіях (0.9.9.0b та 0.9.9.1b), в налаштуваннях шаблону, формат А3 (2 х А4) буде відображатись як «a3fora4».

  • В таблицю додано новий стовпчик «Оклад, грн». Дані з нього будуть виводитись в останній стовпчик табеля А3 формату. Для табелів формату А4 заповнювати не обов’язково.
  • В налаштуваннях шаблону додано прапорець «Показувати рядок “Разом”». Він вмикає/вимикає відображення рядку «Разом» в кінці таблиці в табелях формату А3 та А3 (2 х А4).
  • В налаштуваннях шаблону деякі налаштування не будуть доступні при виборі різних параметрів вихідного файлу. Наприклад, для скороченої форми табеля не будуть доступні налаштування «Розташування умовних позначень» та «Код умовних позначень».

ПРИМІТКА. В створених табелях А3 та А3 (2 х А4) форматів в Excel текст в деяких комірках може візуально не вміщатися у клітинку та відображатися з переносом. При друку текст не повинен переноситися, впевнитись у цьому можна переглянувши документ у перегляді для друку (для Excel 2003 це меню «Файл» – «Попередній перегляд», для Excel 2007 і вище – меню «Файл» – «Друк»).

Відомі помилки (будуть виправленні згодом):

  • При друку табеля в форматі Excel (xlsx) можуть з’являтися порожні аркуші.
  • В табелях А3 та А3 (2 х А4) формату (Word, docx) рядок «Разом» в деяких версіях Word зміщується відносно основної таблиці.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля