Easy Timesheet v0.9.9.15

Зміни у версії 0.9.9.15:

Редагування робочого часу

Додано можливість задавати декілька типів робочого часу в один день. Наприклад, Р(1), ВЧ(3) та РН(4) в один день.

У вікні редагування робочого графіку та у коригуванні робочого графіку змінено відображення робочого часу та додано форму для редагування робочого часу.

Вікно редагування графіку

Вікно редагування робочого часу

У вікні «Редагування робочого часу» можна задавати потрібний робочий час, вказавши навпроти потрібного типу робочих годин їх кількість. Можна вказати один, декілька або одразу всі типи робочого часу в один день, але сумарний робочий час не повинен перевищувати 24 години на день. Типи робочого можна сортувати, перетягуючи їх. В табель робочий час буде виводитись в такому ж порядку, як вказано у вікні редагування робочого часу. Також, під час скорочення робочого часу на 1 годину у передсвятковий, година буде відніматись від робочого часу з кінця списку.

В налаштуваннях системи на вкладці «Табель» додано налаштування «Символ змішаного робочого часу». Цей символ використовується у програмі для відображення змішаного робочого часу та при виводі у табель, якщо налаштування «Відображення змішаного робочого часу» у «Налаштуваннях форм табеля» встановлено на скорочене.

В Налаштуваннях форм табеля додано налаштування «Відображення змішаного робочого часу» у табелі, можна обрати повне  або скорочене.

При повному відображенні у табелі в одну клітинку будуть виводитись всі задані типи робочого часу та кількість годин для кожного з них.

Повне відображення змішаного робочого часу

При скороченому у табель буде виводитись символ «Символ змішаного робочого часу» (символ можна задати в налаштуваннях системи на вкладці «Табель») та загальна кількість робочих годин.

Скорочене відображення змішаного робочого часу

Докладніше про редагування робочого часу читайте у розділах «Редагування робочого графіку» та «Редагування робочого часу».

 

Система повідомлень

Оновлено систему повідомлень, які може відображати програма. Всі отримані повідомлення (наприклад, про наявність оновлень, деякі помилки або інша інформація) будуть зберігатись у програмі. Ці повідомлення можна переглянути у будь-який час у вікні «Повідомлення» (кнопка з дзвіночком у головному вікні програми).

Кнопка відкрити вікно повідомлень

Якщо є непрочитані повідомлення, то на цій кнопці у червоному колі буде відображено їх кількість.

Кожне повідомлення містить дату отримання, текст та піктограмки, які відображають його важливість та категорію, до якої належить це повідомлення.

Вікно повідомлень

Інше

  • Оновлено вигляд всіх піктограм та іконок у програмі
  • Уніфіковано вигляд вибраних рядків у деяких таблицях інтерфейсу програми
  • В таблиці з працівниками буде відображатись робочий графік актуальний на кінець місяця, який обрано у полі «Табель за»
  • В таблиці з відпустками тепер роки відкриваються по одиночному кліку на рік
  • У вікні редагування основних даних працівника випадаючі списки тепер сортуються за алфавітом
  • Інші незначні покращення інтерфейсу програми

Завантажити Easy Timesheet v0.9.9.15 (~11.3 Мб)


Завантажити оновлення до Easy Timesheet v0.9.9.15 (~1.4 Мб)


Як встановити програму?

Як оновити програму?

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля