Допомога

Повідомлення

У головному вікні програми є кнопка «Повідомлення», на якій зображено дзвіночок. Якщо є непрочитані повідомлення, то на кнопці буде відображено коло з їх кількістю, а біля кнопки повідомлення про наявність непрочитаних повідомлень.

Кнопка відкрити вікно повідомлень

Ця кнопка відкриває вікно з переліком всіх повідомлень.

Вікно повідомлень

Ліворуч відображається перелік повідомлень, а праворуч докладний опис вибраного повідомлення. Обрати повідомлення можна лівою клавішею миші ліворуч у списку, обране повідомлення буде відображене в правій частині вікна. Кожне повідомлення містить наступні дані:

 • дату та час отримання;
 • іконку категорії, до якої належить повідомлення, щоб було зручніше орієнтуватись про що сповіщає це повідомлення;
 • іконку важливості повідомлення:
  • інформаційне – синє коло з літерою «і»;
  • успішне – зелене коло з галочкою;
  • попереджувальне – жовтий трикутник зі знаком оклику;
  • помилка – червоне коло із хрестиком.
 • текст повідомлення.

Текст повідомлення може містити посилання, з якими можна взаємодіяти при перегляді повідомлення праворуч у полі «Текст повідомлення» (відкривати натисканням лівою клавішою миші або копіювати натиснувши праву клавішу миші та обравши «Копіювати адресу посилання»).

Непрочитані повідомлення у списку позначаються жирним шрифтом. Якщо вибрати непрочитане повідомлення – воно стає прочитаним. Також у вікні є кнопка «Відмітити всі як прочитані», яка відмічає всі повідомлення як прочитані.

Деякі повідомлення, можуть дублюватись у вигляді спливаючого вікна, такі повідомлення все одно зберігаються, але одразу стають прочитаними.

У вікні з повідомленнями зберігаються лише важливі повідомлення. Незначні помилки або інформаційні повідомлення, які виникають під час роботи програми, можуть не зберігатися.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля