Допомога

Налаштування табеля

На вкладці «Табель» можна задати наступні параметри:

Налаштування системи, вкладка табель

Загальні налаштування

  • Символ змішаного робочого часу – це символ, яким буде позначатися змішаний робочий час (коли задано декілька типів робочого часу в один день) у програмі та у табелі, якщо в налаштуваннях форм табеля на вкладці «Налаштування» опцію «Відображення змішаного робочого часу» встановлено на «Скорочене» (за замовчуванням символ «ЗМ»).

  • Символи вихідних та свят – це символи, яким будуть позначатися вихідні і свята у табелі, можна задавати до двох символів, наприклад “Св” (за замовчуванням символ «Х»)

  • Перший день тижня – це день з якого буде починатись тиждень на календарях,  цей параметр не впливає на виведення інформації в табель (за замовчуванням – понеділок)Налаштування першого дня тижня
  • Неповний, до – число місяця по яке буде створюватись неповний табель, воно буде відображатись у головному вікні програми за замовчуванням.

Налаштування округлення

Цифр після коми – можна задати точність округлення при розрахунку робочих годин.

  • 0 – це округляти до цілих чисел (7,756 буде округлено до 8)
  • 1 – округляти до одного знака після коми (7,756 буде округлено до 7,8)
  • 2 – округляти до двох знаків після коми (7,756 буде округлено до 7,76)

Режим округлення – яким чином програма буде округлювати числа.

  • Округляти – округлення за правилом до найближчого цілого (при < 5 до меншого, при ≥ 5 – до більшого числа), наприклад 7,75 буде округлено до 8
  • Відкидати – цифри після коми будуть відкидатись, наприклад 7,75 буде округлено до 7

Робочий графік за замовчуванням

Це робочий графік, який буде використовуватись за замовчуванням, якщо у працівника не буде задано жодного робочого графіку, або до початку першого робочого графіка працівника. Натиснувши кнопку Редагувати відкриється вікно редагування робочого графіку за замовчуванням, воно аналогічне до вікна редагування робочого графіку працівника.

Зверніть увагу, що змінивши робочий графік за замовчуванням, він автоматично зміниться для всіх працівників, у яких не задано власного робочого графіку.

Типи табеля

Можна задати користувацькі типи табеля (докладніше про типи табеля читайте у розділі «Створення табеля»). Для додавання нового типу табеля потрібно натиснути на кнопку Додати запис над переліком типів табеля, праворуч, вписати назву нового типу табеля (довжина типу табеля обмежена 15 символами) та натиснути клавішу Enter.

Налаштування системи, вкладка табель, редагування типу табеля

Для редагування назви типу табеля натисніть по назві, відредагуйте її та натисніть клавішу Enter. Для видалення типу табеля натисніть на кнопку Видалити запис навпроти типу табеля, який потрібно видалити, та підтвердіть його видалення.

Базові типи табеля («Звичайний», «Коригуючий», «Проміжний» та «Уточнюючий») редагувати та видаляти не можна.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля