Допомога

Активація програми та керування ліцензійними ключами

Для зняття обмежень безкоштовної версії (максимальна кількості працівників в одному табелі – 3 особи) потрібен ліцензійний ключ (далі – ключ). Ключ – це послідовність 4 блоків по п’ять текстових символів. Приклад ключа: ХХХХХ-ХХХХХ-ХХХХХ-ХХХХХ. Ключ можна отримати в особистому кабінеті (потрібна реєстрація) на вкладці «Ліцензії». Після придбання ключ генерується автоматично та відправляється користувачу на електронну пошту. Всі отримані ключі можна побачити на вкладці «Ліцензії» в особистому кабінеті

Активація програми ліцензійним ключем

Щоб активувати програму ліцензійним ключем необхідно натиснути на стрічці головного меню пункт «Налаштування» та обрати «Керування ліцензією…».

Опція керування ліцензієюВідкрити вікно «Керування ліцензією» можна також клікнувши на напис з датою, до якої дійсний ключ, червоний напис про використання безкоштовної версії або напис «Немає ліцензії» (у попередніх версіях).

Повідомлення про дійсність ліцензії

Повідомлення про безкоштовну версіюУ вікні «Керування ліцензією» буде відображено поточний ключ та дату, до якої він дійсний. 

Вікно керування ліцензією, немає ключа

Вікно керування ліцензією з введеним ключем

Для активації програми ключем необхідно ввести ключ в поле «Введіть новий ліцензійний ключ» та натиснути кнопку «Активувати».

Керування ліцензією, введення ключа

Після перевірки ліцензії – програму буде активовано та введений ключ збережено. Зеленим кольором у полі «Поточний ліцензійний ключ» буде відображено введений ключ та, нижче, вказано дату, до якої даний ключ дійсний. Центральна частина ключа прихована з міркувань безпеки.

Вікно керування ліцензією з введеним ключем

Правила використання ліцензійного ключа

Один ліцензійний ключ дозволяється використовувати лише на одному комп’ютері, але в межах одного комп’ютера один ключ можна використовувати в необмеженій кількості копій програми (наприклад, для кожного користувача створити індивідуальну копію програми з власними налаштуваннями та даними).

При першому використанні ключа, ключ прив’язується до комп’ютера, на якому його використано, і може використовуватись лише на цьому комп’ютері. За потреби, ключ можна перенести на інший комп’ютер, але перенесення дозволено не частіше ніж раз на 30 днів від моменту попередньої активації ключа (від першої активації або від останнього перенесення).

УВАГА! Зміна основної апаратної частини комп’ютера (головна плата, процесор) рахується як зміна комп’ютера.

Перенести ключ на інший комп’ютер можна двома способами:

  1. Скопіювати теку з встановленою програмою на інший комп’ютер, в такому разі всі внесені дані та ключ буде скопійовано на новий комп’ютер.
  2. Перенести лише ключ, для цього потрібно на новому комп’ютері мати встановлену програму (це може бути вже встановлена програма, яка використовувалась, або щойно завантажена нова). Для перенесення ключа потрібно запустити встановлену програму та через вікно «Керування ліцензією» ввести ключ, який переноситься.

Після перенесення ключа одним із вище зазначених способів, програма попередить, що ключ вже використовувався на іншому комп’ютері, та запитає підтвердження на повторну активацію ключа на цьому комп’ютері.

Запит на повторну активацію ліцензійного ключа

Якщо підтвердити повторну активацію ключа, натиснувши на «Так» – програма активує ключ на поточному комп’ютері та в подальшому буде працювати у звичайному режимі.

Якщо відмовитись від повторної активації ключа, програма продовжить працювати в безкоштовному режимі з відповідними обмеженнями. При наступному запуску, програма знову буде питати про повторну активацію. Для того щоб програма більше не запитувала підтвердження на повторну активацію ключа, потрібно зайти в «Керування ліцензією» та ввести ключ 00000-00000-00000-00000, при цьому програма буде працювати в безкоштовному режимі.

При спробі повторно активувати ключ, у якого з моменту минулої активації не пройшло 30 днів, програма покаже повідомлення про це, та не зможе повторно активувати введений ключ. В такому разі програма буде працювати в безкоштовному режимі.

Повідомлення про неможливість повторної активації

Кожен користувач може мати необмежену кількість ключів.

Переглянути всі наявні ключі, їх статус та керувати ними можна в особистому кабінеті на вкладці «Ліцензії».

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля