Допомога

Оновлення програми

УВАГА! Програма розповсюджується в двох варіантах:

1. Повна версія, в кінці назви завантаженого файлу архіву буде напис “full”  – містить всі необхідні файли для роботи програми.

2. Версія для оновлення, в кінці назви файлу буде напис “update” – містить тільки оновлені файли, які були змінені від попередньої версії.

Якщо автоматизована система не використовувалася раніше необхідно завантажити повну версію, а якщо програма вже встановлена достатньо завантажити тільки оновлення.

Для оновлення встановленої системи необхідно завантажити останнє оновлення.

УВАГА! Перед оновленням обов’язково треба перевірити чи можливе оновлення з поточної встановленої версії на нову. На сторінці завантаження є інформація з якої версії можливе оновлення до поточної.

Для оновлення відкрийте теку з завантаженим архівом, натисніть правою клавішою миші по архіву та оберіть “Видобути до поточної папки”. Можливо в основному меню не буде такого пункту, тоді спочатку треба знайти в цьому меню назву встановленої програми-архіватора, навести курсор на неї, а в випадаючому меню обрати “Видобути до поточної папки”.

Видобування Easy Timesheet

ПРИМІТКА. На скріншоті зображено видобування програми з архіву за допомогою архіватора WinRar, якщо встановлено інший архіватор назва пунктів та структура меню може відрізнятися.

Після видобування повинна з’явитися тека з назвою “EasyTimesheet”, в якій містяться оновлення для програми.

Видобування оновлення

Далі необхідно зайти в теку, в яку було видобуто файли оновлення та скопіювати з неї всі файли в теку з вже встановленою програмою погодившись на заміну файлів.

ВАЖЛИВО! Програма зберігає введені дані та налаштування в своїй теці, якщо видалити теку з програмою, завантажити нову повну версію та встановити її – втратяться всі введені дані та налаштування. Оновлювати програму можна також і за допомогою повної завантаженої версії без втрати даних та налаштувань. Для цього потрібно завантажити повну версію та виконати ті ж самі кроки, що і при оновленні.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля