Допомога

Створення табеля

УВАГА! Для коректного створення табелів, необхідно правильно заповнити календар та внести інформацію про персонал, який повинен бути відображений у табелі.

Для створення табелю відмітьте прапорцями у таблиці персоналу тих, кого потрібно відобразити у табелі (коли жоден рядок не відмічений прапорцем – табель створюється для всієї таблиці). Для спрощення пошуку потрібних працівників можна скористатися фільтром та/або сортуванням.

Вибраний персоналОберіть форму табеля з наявних у випадаючому списку (детальну інформацію про форми табелів можна подивитись у розділі «Табеля»).

Вибір форми табеля

Налаштувати форми табелів можна у вікні «Налаштування форм табеля», натиснувши кнопку біля списку доступних форм.

Вкажіть місяць і рік, на який потрібно створити табель. Обмежень по діапазону дат немає, але потрібно пам’ятати, що для правильної роботи системи, на обрану дату повинен бути заповнений календар та інформація про персонал.

Вибір дати табелю

Якщо потрібно створити неповний табель, наприклад, до 15 числа місяця, то потрібно відмітити прапорець «Неповний, до» та вказать число, по яке, включно, необхідно створити табель.

Опція Неповний, до

Коли опцію «Неповний, до», табель буде створено з 1 числа місяця і до обраного числа цього ж місяця, включно. На календарі обраний період буде виділено зеленим фоном.

Опція неповний табель

Оберіть дату заповнення табеля (вона буде виведена у таблицю «Звітний період», справа вгорі аркуша табеля).

Дата заповнення табеля

Натисніть кнопку «Створити табель». Система створить табель та відкриється стандартний діалог збереження файлу, за допомогою якого необхідно зберегти файл табеля на комп’ютері.

Збереження табелюТабель буде збережено у форматі, який обрано в налаштуваннях форм табелів.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля