Допомога

Керування ліцензійними ключами

Переглянути всі наявні ліцензійні ключ можна на вкладці «Ліцензійні ключі» в особистому кабінеті.

Особистий кабінет, вкладка ліцензіїНавпроти кожного ключа вказана дата, до якої цей ключ дійсний, та кнопка «Подовжити термін дії». Зеленим відмічені дійсні ключі, термін дії яких ще не закінчився, чорним – ключі у яких закінчився термін дії, а червоним – заблоковані ключі. Нижче є кнопка «Придбати новий ключ» – за допомогою якої можна отримати новий ключ.

Для продовження терміну дії існуючого ключа, потрібно натиснути на кнопку «Продовжити термін дії» навпроти потрібного ключа. Якщо Ви хочете отримати новий ключ, тоді потрібно натиснути на кнопку «Придбати новий ключ».

Після натискання на кнопку «Продовжити термін дії» або «Придбати новий ключ» відкриється сторінка з вибором терміну подовження.

Особистий кабінет, вибір терміну подовження ключаНа сторінці вибору терміну дії ключа буде відображено обраний ключ, дата до якої цей ключ дійсний та варіанти подовження з різними термінами. Обравши потрібний варіант подовження, нижче з’явиться поле для вибору кількості обраних термінів, дата, до якої буде подовжено термін дії ключа, та загальна вартість.

Звертаємо увагу, терміни подовження дії ключа вказані в календарних днях, а максимальний термін дії ключа 400 календарних днів. При розрахунку загального терміну дії враховуються незавершені замовлення (статуси «В обробці» та «Не сплачено»).

Особистий кабінет, обмеження терміну подовження ключаНа скріншоті вище, обрано один термін «365 днів», але кнопка «Далі» не активна, а повідомлення про перевищення максимального допустимого терміну дії ключа відмічено червоним кольором. Якщо поглянути вище переліку термінів, там буде таблиця з незавершеними замовленнями, які враховуються в загальний термін дії ключа. В цьому випадку 0 (залишок терміну дії обраного ключа) + 90 (створене замовлення) + 30 (створене замовлення) + 365 (обраний термін) = 485. В такому випадку потрібно оплатити вже створені замовлення або видалити їх.

Обравши потрібний варіант подовження терміну дії ключа натискаємо на кнопку «Далі». На наступному кроці буде відображено інформацію про обраний варіант подовження терміну дії ключа:

  • Опис обраного темрміну;
  • Ключ, який буде подовжено (якщо додається новий ключ, то він буде відображений тільки після оплати);
  • Ціна за один термін;
  • Кількість термінів;
  • Загальна сума.

Особистий кабінет, підтвердження замовлення

Якщо все вірно – натискаємо кнопку «Підтвердити». Після цього буде створено замовлення, на Вашу електронну пошту буде відправлено інформацію про створене замовлення та відкриється сторінка зі створеним замовленням.

Особистий кабінет, неоплачене замовленняВ замовленні відображається його номер, дата створення, статус, варіанти оплати та подробиці щодо обраної підписки.

Праворуч над таблицею є три кнопки:

  • «Оновити» (перезавантажує сторінку з цим замовленням, потрібно для оновлення поточного статусу замовлення);
  • «Видалити» (видаляє це замовлення, якщо Ви помилково видалили замовлення – створіть нове);
  • «Всі замовлення» (перейти у список всіх замовлень).

У блоці «Варіанти оплати» будуть відображені доступні варіанти оплати замовлення.

Після успішної оплати замовлення термін дії ключа буде подовжено (або створено новий ключ з обраним терміном дії), а на Вашу електронну пошту буде надіслано лист про оплату замовлення та інформацією про замовлення. Замовлення змінить статус на «Сплачено» та в інформації про замовлення буде відображена дата оплати.

Особистий кабінет, оплачене замовленняПереглянути весь перелік замовлень можна на вкладці «Замовлення» або натиснувши на кнопку «Всі замовлення».

Особистий кабінет, список замовленьТаблиця відображає всі Ваші замовлення. Для кожного замовлення відображається його номер, загальна сума, дата замовлення, статус та дата оплати, якщо оплата була. Над таблицею є фільтри, натиснувши на які, можна фільтрувати замовлення по статусу. Є чотири фільтри по статусу замовлення: «Не сплачено», «Сплачено», «В обробці» та «Видалено», натиснувши на які будуть відображені лише замовлення з обраним статусом. Нижче фільтрів та під таблицею будуть виводитись номера сторінок, якщо замовлень більше 15. Натиснувши на замовлення можна переглянути докладну інформації про нього.

Див. також:

Оплата замовлення за банківськими реквізитами

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля