Допомога

Оновлення даних календаря

У версії 0.9.9.14 були додані функції завантаження свят та перенесених днів з сервера та оновлення даних календаря. Є автоматичне та ручне оновлення. Автоматичне оновлення за замовчуванням увімкнуто, керувати ним можна у «Налаштуваннях системи» на вкладці «Загальні». Для оновлення потрібен доступ до інтернету.

 

Автоматичне оновлення

Якщо автоматичне оновлення увімкнуто, то під час запуску програма перевірить наявність оновлень даних календаря на сервері та у випадку, якщо вони є – сповістить про це. В такому разі, в головному вікні програми, під календарем, поруч з кнопкою «Редагувати дані календаря» з’явиться кнопка «Оновити дані календаря» та повідомлення «Доступне оновлення даних календаря».

Повідомлення про доступне оновлення даних календаря

При натисканні на кнопку «Оновити дані календаря» відкриється вікно імпортування з переліком доступних для оновлення свят та перенесених днів.

Вікно імпортування при оновленні даних календаря

Потрібно обрати необхідні свята та перенесені дні і натиснути кнопку «Імпортувати», все працює аналогічно функції імпортування свят та перенесених днів.

Якщо обрати не всі доступні свята або перенесені дні, то програма більше не буде пропонувати оновлення цих свят/перенесених днів. Але, за потреби, їх можна завантажити за допомогою ручного оновлення.

 

Ручне оновлення

Ручне оновлення завантажує всі доступні на сервері свята та перенесені дні і пропонує додати ті, які відсутні у програмі. Ручне оновлення доступне незалежно від того, увімкнене чи вимкнене автоматичне оновлення. Для ручного оновлення потрібно у вікні редагування даних календаря натиснути на кнопку «Завантажити з сервера».

Кнопка ручного оновлення даних календаря

Програма завантажить перелік всіх доступних свят та перенесених днів і відобразить вікно імпортування з переліком свят та перенесених днів, яких немає у програмі.

Вікно імпортування при оновленні даних календаря

Обираємо потрібні свята та перенесені дні і натискаємо кнопку «Імпортувати», все працює аналогічно функції імпортування свят та перенесених днів.

 

Див. також:

Імпортування свят та перенесених днів

Експортування свят та перенесених днів

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля