Допомога

Імпортування свят та перенесених днів

Для імпортування свят та перенесених днів потрібно натиснути кнопку «Імпортувати» у вікні редагування даних календаря, обрати файл, з якого потрібно імпортувати свята та перенесені дні, та натиснути кнопку «Відкрити».

Вибір файлу для імпортування

Якщо в обраному файлі є свята або перенесені дні, яких немає у програмі, відкриється вікно імпортування з переліком доступних до імпортування свят та перенесених днів.

Вікно імпортування свят та перенесених днів

Потрібно відмітити прапорцями свята та перенесені дні, які будуть імпортовані у програму. Прапорці навпроти року відмічають або знімають прапорці всіх свят та перенесених днів цього року, а прапорець навпроти заголовку списку відмітить або зніме прапорці зі всіх свят та перенесених днів.

Для спрощення пошуку потрібних свят або перенесених днів над переліком свят та перенесених днів є поле для фільтрування, у яке можна набрати через пробіл слова або цифри, а програма відобразить тільки ті свята та перенесені дні, які містять введений текст.

При використанні фільтру прапорці навпроти року та у заголовку працюють трошки інакше. Ці прапорці відмічають тільки відображені свята та перенесені дні, а знімають зі всіх, навіть з прихованих фільтром.

В переліку доступних до імпорту свят та перенесених днів, свята або перенесені дні, які перетинаються з наявними, будуть відмічені червоним. Під такими святами та перенесеними днями буде перелік свят або перенесених днів, з якими вони перетинаються. Якщо відмітити таке свято або перенесений день, то відобразиться повідомлення про його перетин з наявними. При імпортуванні, свята та перенесені дні, які перетинаються з відміченими, будуть видалені.

Повідомлення про перетин імпортованих свят та перенесених днів з наявними

В нижній частині вікна, ліворуч від кнопки «Імпортувати» відображено кількість обраних для імпорту свят та перенесених днів.

 

Див. також:

Експортування свят та перенесених днів

Оновлення даних календаря

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля