Допомога

Експортування свят та перенесених днів

Для експортування внесених свят та перенесених днів до файлу потрібно натиснути кнопку «Експортувати» у вікні редагування даних календаря, яка відкриє вікно експортування даних календаря.

Вікно експортування свят та перенесених днів

У вікні експортування ліворуч розташовано перелік внесених у програму свят, а праворуч – перенесених днів. Потрібно обрати свята та перенесені дні, які будуть збережені до файлу, відмітивши їх прапорцями. Прапорці навпроти року відмічають або знімають прапорці всіх свят або перенесених днів цього року, а прапорець навпроти заголовку списку відмітить або зніме прапорці зі всіх свят або перенесених днів.

Для спрощення пошуку потрібних свят або перенесених днів над переліком свят та перенесених днів є поле для фільтрування, у яке можна набрати через пробіл слова або цифри, а програма відобразить тільки ті свята та перенесені дні, які містять введений текст.

При використанні фільтру прапорці навпроти року та у заголовку працюють трошки інакше. Ці прапорці відмічають тільки відображені свята та перенесені дні, а знімають зі всіх, навіть з прихованих фільтром.

В нижній частині вікна, ліворуч від кнопки «Експортувати» відображено кількість обраних для експорту свят та перенесених днів.

Коли потрібні свята та перенесені дні обрано, натискаємо на кнопку «Експортувати» та вказуємо шлях і назву файлу, у який будуть збережені обрані свята та перенесені дні.

Вікно збереження файлу за даними календаря

 

Див. також:

Імпортування свят та перенесених днів

Оновлення даних календаря

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля