Допомога

Імпорт/експорт

В календарі передбачені функції імпорту та експорту налаштувань. За допомогою цих функцій можна легко обмінюватися налаштуваннями календаря. В лівій частині, під таблицями є дві кнопки «Імпорт» та «Експорт».

Для експорту даних натискаємо кнопку «Експорт» – відкриється стандартний діалог збереження файлу.

Експорт календаряОбираємо шлях для збереження, заповнюємо ім’я файлу та натискаємо кнопку «Зберегти». При успішному експорті буде показано відповідне сповіщення та в обраній теці буде збережено файл з введеною назвою – це і є файл налаштувань календаря.

 

Для імпорту даних натисніть на кнопку «Імпорт» – система покаже питання-попередження, що під час імпорту поточні налаштування календаря (святкові та перенесені дні) буде видалено та замінено на нові – з файлу налаштувань.

Питання при імпорті календаряЯкщо на запитання відповісти «Так», натиснувши відповідну кнопку – відкриється стандартний діалог відкриття файлу.

Імпорт календаряЗнайдіть файл з налаштуваннями календаря, який потрібно імпортувати, оберіть його та натисніть кнопку «Відкрити». Нові дані буде імпортовано та відображено на календарі.

УВАГА! При імпорті даних календаря всі поточні дані календаря (свята і переноси) будуть видалені.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля