Допомога

Календар

КалендарНа календарі відображено, окрім днів, інформацію про співробітника. Цифри днів можуть бути двох кольорів: чорний – робочий день, червоний – вихідний (робота у вихідні також відображається червоним).

Святкові дні обводяться червоним колом. Але святковий день може бути робочим (якщо в робочому графіку працівника не відмічено прапорець «Враховувати свята»), тоді коло буде червоним, а цифра дня буде чорного кольору.

Перенесені дні відображаються стрілкою в центрі. Якщо стрілка вказує праворуч – це означає, що цей день перенесено, якщо ліворуч – на цей день перенесено інший. Колір стрілки вказую на тип дня, чорний – робочий, а червоний – вихідний.

Ліворуч від цифри дня, темно синім кольором, відображається інформація про цей день, якщо день робочий. Вгорі – тип робочого дня, внизу – кількість робочих годин у цей день. Жирним відмічаються коригування робочого графіку.

УВАГА! Кількість відображених робочих годин залежить від ставки працівника. Кількість годин розраховується за формулою “Кількість робочих годин”*”Ставка”. Якщо у працівника ставка 0.5, а у робочому графіку кількість робочих годин 8 – то на календарі і у табелі буде відображено 8*0.5=4 робочі години.

Праворуч від цифри дня, зеленим кольором, відображається інформація про відпустку/неявку, якщо вона є. Вгорі – тип буквений код відпустки/неявки, внизу – цифровий код. Жирним відмічаються повторювані відпустки/неявки.

З версії 0.9.9.6b з’явилась можливість керувати даними, які відображаються на календарі, для цього в рядку заголовку календаря є п’ять кнопок керування даними.

Кнопки керування видимістю даних на календаріКнопки керування видимістю даних на календарі

Кнопки вмикають/вимикають відображення таких даних: свят, перенесених днів, робочого графіку, звичайних відпусток/неявок та повторюваних відпусток/неявок. Ці кнопки індивідуальні для кожного календаря. Тобто кожен календар можна налаштувати індивідуально.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля