Допомога

Календар

Календар

Календар відображає докладну інформацію про дні, свята, скорочені та перенесені дні, робочий графік та відпустки вибраного працівника. Робочі дні відображаються чорним кольором, вихідні – червоним (робота у вихідні також відображається червоним кольором).

«Святкові дні обводяться червоним колом, а колір цифри дня може бути різним в залежності від налаштувань робочого графіку. Святковий день може бути робочим в таких випадках:

  • Якщо в робочому графіку вказано, що цей день вихідний та тип робочого часу «РВ (6) Години роботи у вихідні та святкові дні» (колір цифри дня буде червоним)
  • Якщо в робочому графіку працівника опція «Свята враховуються як» встановлена на «Робочі дні» (колір цифри дня буде чорним) або «РВ (6) Години роботи у вихідні та святкові дні» (колір цифри дня буде червоним)

Перенесені дні відображаються стрілкою в центрі. Якщо стрілка вказує праворуч – це означає, що цей день перенесено, якщо ліворуч – на цей день перенесено інший. Колір стрілки вказую на тип дня, чорний – робочий, а червоний – вихідний.

Ліворуч від цифри дня, темно синім кольором, відображається інформація про цей день, якщо день робочий. Вгорі – тип робочого дня, внизу – кількість робочих годин у цей день. Жирним відмічаються коригування робочого графіку.

УВАГА! Кількість відображених робочих годин залежить від ставки працівника. Кількість годин розраховується за формулою “Кількість робочих годин”*”Ставка”. Якщо у працівника ставка 0.5, а у робочому графіку кількість робочих годин 8 – то на календарі і у табелі буде відображено 8*0.5=4 робочі години.

Праворуч від цифри дня, зеленим кольором, відображається інформація про відпустку/неявку, якщо вона є. Вгорі – буквений код, а внизу – цифровий код відпустки/неявки. Жирним відмічаються повторювані відпустки/неявки.

Керувати даними, які відображаються на календарі, можна за допомогою кнопок в рядку заголовку календаря. Можна вмикати/вимикати відображення наступних даних:

  • Свята
  • Перенесені дні
  • Скорочені дні
  • Робочий графік (код та робочі години)
  • Звичайні відпустки/неявки (буквений та цифровий код)
  • Повторювані відпустки/неявки (буквений та цифровий код)

Увімкнені кнопки відображення даних на календарі

Вимкнені кнопки відображення даних на календарі

Ці кнопки індивідуальні для кожного календаря, тому кожен календар можна налаштувати індивідуально.

Під календарем є інформаційний рядок та кнопка «Редагувати дані календаря». Інформаційний рядок відображає докладну інформацію про вибраний день (звичайний, свято, скорочений, перенесений) та робочий графік вибраного працівника (тип робочого дня, робочі години). Кнопка «Редагувати дані календаря» відкриває вікно редагування даних календаря, в якому можна додавати/змінювати/видаляти свята та перенесені дні.

 

Див. також:

Навігація у календарі

Редагування даних календаря

 

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля