Редагування

Для редагування статичних даних натисніть кнопку Редагувати статичні дані(Редагувати статичні дані) на панелі інструментів над таблицею зліва або виберіть відповідний пункт основного меню «Налаштування» – «Редагувати статичні дані». Відкриється вікно редагування статичних даних.

Редагування статичних даних

У вікні редагування буде список вже внесених статичних даних. Зараз це «Відділ» і «Посада».

Для редагування статичних даних достатньо клікнути по тексту, який необхідно змінити та відредагувати його. Для виходу з режиму редагування назв – натисніть клавішу «Enter» або клікніть в будь якому місці у вікні, окрім поля, яке редагуєте.

Щоб додати статичні дані необхідно вибрати розділ, у який потрібно додати нові дані (або будь-який його елемент) та натиснути на кнопку «Додати статичні дані» або клікнути по обраному елементу правою клавішою миші та обрати «Додати статичні дані».

Статичні дані будуть додані. Далі необхідно заповнити назву та коротку назву, якщо потрібно (можна налаштувати, яку назву виводити у табель).

Для видалення статичних даних – оберіть дані, які треба видалити та натисніть вгорі кнопку «Видалити» або натиснувши на клавіатурі кнопку Delete. Також видалити статичні дані можна клікнувши по назві правою клавішою миші і натиснувши на пункт меню «Видалити».

УВАГА! Після видалення або редагування статичних даних, якщо змінені дані були використані у таблиці з персоналом – вони будуть відмічені у таблиці червоним кольором, як такі, що не існують. Якщо у таблиці з персоналом є хоча б одна комірка, яка помічена червоним – створити табель буде неможливо. Спочатку потрібно відредагувати всі записи, які відмічені червоним, а потім створювати табель.