Імпорт/експорт

Під час редагування статичних даних передбачено функції імпорту та експорту. За допомогою цих функцій можна легко обмінюватися статичними даними з іншими користувачами. Для цього, в лівій нижній частині вікна редагування статичних даних, є дві кнопки «Імпортувати» та «Експортувати».

Для експорту даних натискаємо кнопку «Експортувати» – відкриється вікно експорту та будуть показані всі поточні статичні дані.

Експортування статичних даних

Далі необхідно відмітити прапорцями дані, які потрібно експортувати та натиснути кнопку «Експортувати» – відкриється стандартний діалог збереження файлу.

Експорт статичних даних

Обираємо шлях для збереження, заповнюємо ім’я файлу та натискаємо кнопку «Зберегти». При успішному експорті буде показано відповідне сповіщення та в обраній теці буде збережено файл з введеною назвою – це і є файл зі статичними даними, а вікно експорту закриється.

Для імпорту даних натисніть на кнопку «Імпортувати» – відкриється стандартний діалог відкриття файлу.

Імпорт статичних данихЗнайдіть файл зі статичними даними, який потрібно імпортувати, оберіть його та натисніть кнопку «Відкрити». Система прочитає файл та покаже дані, які можна імпортувати, якщо такі дані є (однакові дані не будуть показані). У лівій колонці будуть вже наявні дані, а в правій дані, які можна імпортувати.

Імпортування статичних даних

Оберіть дані, які потрібно імпортувати, відмітивши їх прапорцями, та натисніть кнопку «Імпортувати». При успішному імпорті буде показано відповідне сповіщення та оновлено поточні статичні дані.