Допомога

Редагування повторюваних відпусток/неявок

Повторювана відпустка/неявка – це відпустка/неявка яка задається повторюваним шаблоном. Шаблон відпустки/неявки можна створити майже будь який та задати йому діапазон повторення.

Вікно редагування повторюваних відпусток/неявок має наступний вигляд

Вікно редагування повторюваних відпусток/неявокПовторювана відпустка/неявка може бути тижневою або вільною. Тижнева повторювана відпустка/неявка має шаблон протяжністю 7 днів, а вільна може мати шаблон будь якої протяжності.

Якщо повторювана відпустка/неявка, яка редагується має шаблон протяжністю 7 днів – буде ввімкнено тижневий режим, але шаблон відпустки/неявки буде відображено в обох режимах для редагування. В іншому разі буде ввімкнено вільний режим, а відпустка/неявка буде відображена тільки у вільному режимі.

В тижневому режимі шаблон задається за допомогою прапорців та випадаючих списків.Тижневий режим редагування повторюваної відпустки/неявкиЯкщо прапорець відмічено – цей день тижня буде рахуватись як відпустка/неявка, а тип відпустки/неявки можна обрати з випадаючого списку під прапорцем.

У вільному режимі шаблон задається за допомогою прямокутників. Вільний режим редагування повторюваної відпустки/неявкиЗелений прямокутник – відпустка/неявка, а білий з зеленою рамкою – звичайний день або дні. Цифра у прямокутнику означає кількість днів з такими параметрами. Білий прямокутник з цифрою 4 означає 4 дні без відпусток/неявок, а зелений з цифрою 1 – один день відпустки/неявки.

Під прямокутниками є випадаючий список, в якому можна обрати тип відпустки/неявки для кожного зеленого прямокутника.

Кнопки для редагування розташовано праворуч Кнопки редагування у вільному режимі, або у контекстному меню (натиснути правою клавішою миші по прямокутнику).

Змінити тип дня – інвертувати тип прямокутнику (змінити відпустку/неявку на звичайний день або навпаки)

Додати відпустку – додати відпустку/неявку ліворуч або праворуч від вибраного

Додати звичайний день – додати звичайний день (не відпустку/неявку) ліворуч або праворуч від вибраного

Якщо жоден прямокутник не вибрано – день буде додано на початок або в кінець.

Видалити день – видалити вибраний прямокутник

Змінити кількість днів одного типу (цифру в прямокутнику) можна подвійним кліком по потрібному прямокутнику.

В обох режимах потрібно, також, вказувати дати початку та закінчення повторюваної відпустки.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Шаблон відпустки/неявки у вільному режимі починає діяти з дати початку і не прив’язаний до днів тижня.

Всі зміни будуть відображені в реальному часі на календарі, розташованому в нижній частині вікна. Повторювані відпустки мають нижчий пріоритет ніж звичайні відпустки/неявки. При накладанні звичайної відпустки/неявки на повторювану – у табелі буде відображена звичайна відпустка/неявка.

ВАЖЛИВО! При натисканні на кнопку «Зберегти» буде збережено тільки відпустку/неявку з ввімкненого режиму (тижневий або вільний).

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля