Допомога

Редагування відпусток/неявок

Вкладка «Відпустки/неявки» у вікні «Редагування запису» відповідає за редагування відпусток/неявок працівника.

Редагування запису, вкладка відпустки/неявкиВідпусток/неявок є два види – разові та повторювані.

Разові – це звичайні відпустки/неявки, в яких задається дата початку і закінчення (або протяжність у днях) та тип відпустки/неявки. Кожен день за дати початку до дати закінчення відпустки буде відмічений у табелі кодом відпустки.

Повторювані – це відпустки/неявки, в яких задається дата початку і закінчення та відпустка/неявка аналогічно до робочого графіку. Наприклад, можна задати відпустку/неявку з понеділка 4-1(НД 20)-2, тобто 4 дні без відпустки/неявки, один день НД (20) та 2 дні без відпустки/неявки. Дата початку і закінчення вказують на діапазон, у якому така відпустка/неявка буде повторюватись. На скріншоті вище задана неявка НД (20) по п’ятницям з 01.01.2018. по 31.12.2018.

Для спрощення пошуку внесених звичайних відпусток/неявок можна сортувати таблицю, натиснувши по назві потрібної колонки та фільтрувати відпустки/неявки (аналогічно до фільтрування основної таблиці) ввівши у поле фільтру потрібні слова.

В нижній частині вікна є календар, на якому відображені всі відпустки/неявки. Якщо вибрати дату на календарі з відпусткою/неявкою – відповідна відпустка/неявка буде вибрана у таблиці. І навпаки, якщо обрати у таблиці відпустку/неявку – на календарі буде відображена ця відпустка/неявка.

Над таблицями або у контекстному меню календаря (натиснувши по даті правою клавішою миші) є три кнопки для редагування відпусток/неявок :

КнопкаВидалити запис(Видалити відпустку/неявку) – видаляє вибрану відпустку/неявку.

КнопкаДодати запис(Додати відпустку/неявку) – відкриває вікно додавання звичайної або повторюваної відпустки/неявки.

КнопкаРедагувати запис(Редагувати відпустку/неявку) – відкриває вікно редагування вибраної звичайної або повторюваної відпустки/неявки (це вікно можна також відкрити за допомогою подвійного кліку по відпустці/неявці в таблиці).

Система стежить за коректністю вводу відпусток/неявок, але бувають випадки, коли не можна уникнути накладання відпусток/неявок одна на одну. Наприклад, за відпусткою В(8) одразу йде відпустка Д(9). Якщо додати свято, яке припаде на відпустку В(8), то ця відпустка продовжиться на 1 день і, відповідно, накладеться на відпустку Д(9). В такому разі буде наступне:

  • відпустки/неявки, які наклалися одна на одну будуть відмічено червоним кольором
  • вкладка «Відпустки/неявки» буде відмічена іконкою Іконка помилки
  • внизу вікна буде повідомлення про помилку в ведених даних

Якщо помилкові дані не виправити – буде неможливо зберегти внесені зміни.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля