Вікно редагування робочого часу має наступний вигляд:
Ліворуч вгорі можна задати кількість днів з цими налаштуваннями, це актуально тільки для вільного робочого графіку при редагуванні робочого часу для тижневого графіку або коригування це налаштування не доступне.
В лівій частині вікна відображені типи робочого часу. Для робочого дня будуть доступні п’ять типів робочого часу Р(1), РС(2), ВЧ(3), РН(4), НУ(5), а для вихідного один РВ(6). Щоб задати робочий час, потрібно вказати необхідну кількість годин навпроти типу робочого часу. Для вихідного дня, вказавши навпроти РВ(6) кількість годин відмінну від 0 – цей день буде РВ(6), а вказавши кількість годин рівною 0 – цей день буде вихідним. Скинути робочий час для окремого типу можна натиснувши на кнопку с хрестиком навпроти цього типу. Для скидання всього робочого часу ліворуч внизу є кнопка «Очистити робочий час», яка скидає робочий час напроти всіх типів робочого часу.
Типи робочого часу можна сортувати перетягнувши їх у потрібні позиції. Для цього потрібно натиснути та тримаючи ліву кнопку миші, ліворуч від назви, по типу робочого часу та перетягнути його. Порядок розміщення робочого часу впливає на його відображення у програмі і табелі (робочий час відображається у порядку згори вниз) та на розрахунок скорочення передсвяткового дня (1 година віднімається від робочого часу з кінця, тобто знизу вгору).
В правій частині вікна відображається докладна інформація про поточний робочий час з підказками.
Див. також: