Допомога

Редагування графіку

Вікно редагування графіку має наступний вигляд

Вікно редагування графіку

Робочий графік може бути тижневим або вільним. Тижневий графік має шаблон протяжністю 7 днів, а вільний може мати шаблон будь якої протяжності.

Якщо робочий графік, який редагується, має шаблон протяжністю 7 днів – буде ввімкнено тижневий режим, але шаблон робочий графіку буде відображено в обох режимах для редагування. В іншому разі буде ввімкнено вільний режим, а робочий графік буде відображено тільки у вільному режимі.

В тижневому режимі робочий графік задається за допомогою прапорців, випадаючих списків та цифрових полів.

Тижневий робочий графік

Якщо прапорець відмічено – цей день тижня буде робочим, якщо знятий – вихідний. Тип робочого дня (відповідно до умовних позначень) можна обрати з випадаючого списку під прапорцем. Кількість робочих годин для днів задається під випадаючим списком у числовому полі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Встановити тип робочого дня РВ(6) “Години роботи у вихідні та святкові дні” можливо тільки для вихідних днів.

У вільному режимі робочий графік задається за допомогою прямокутників.

Вільний робочий графік

Синій прямокутник – робочий день або дні, а червоний – вихідний день/дні. Цифра у прямокутнику означає кількість днів з такими параметрами. Синій прямокутник з цифрою 3 означає три робочі дні, а червоний з цифрою 2 – два вихідних.

Під прямокутниками є випадаючі списки та числові поля. У випадаючих списках можна обрати тип робочого дня (відповідно до умовних позначень), а в числових полях задати кількість робочих годин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Встановити тип робочого дня РВ(6) “Години роботи у вихідні та святкові дні” можливо тільки для вихідних днів.

ПРИМІТКА! Якщо необхідно задати послідовно два або більше робочих днів з різною кількістю робочих годин або типом, треба додати потрібну кількість синіх прямокутників, встановити в кожному з них кількість робочих днів, тип та кількість годин.

Кнопки для редагування послідовності днів у вільному графіку розташовано праворуч Кнопки редагування послідовності днів у вільномуграфі, або у контекстному меню (натиснути правою клавішою миші по прямокутнику).

Змінити тип дня – інвертувати тип прямокутника (змінити робочий день на вихідний або навпаки)

Додати робочий день – додати робочий день ліворуч або праворуч від вибраного

Додати вихідний день – додати вихідний день ліворуч або праворуч від вибраного

Якщо жоден прямокутник не вибрано – день буде додано на початок або в кінець.

Видалити день – видалити вибраний прямокутник

Змінити кількість днів одного типу (цифру в прямокутнику) можна подвійним кліком по потрібному прямокутнику.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Шаблон робочого графіку у вільному режимі починає діяти з дати початку і не прив’язаний до днів тижня.

В обох режимах також задається «Дата початку» – дата, з якої починає діяти цей графік. Початок робочого графіку на календарі відмічається чорним трикутником біля лівої границі дня.

Початок робочого графіку

Нижче елементів редагування вільного графіку розташовано блок «Налаштування» з опцією «Свята враховуються як» та прапорцем «Перенесені дні враховуються».

Вікно редагування графіку, налаштування

Опція «Свята враховуються як» визначає яким чином свята будуть враховуватись у цьому робочому графіку, можливі три варіанти:

  • Вихідні дні – коли свято припадає на робочий день, цей день у робочому графіку стає вихідним
  • Звичайні дні – свято не змінює тип робочого дня
  • РВ (6) Години роботи у вихідні та святкові дні – коли свято попадає на робочий день, цей робочий день змінює тип робочих годин на «РВ (6) Години роботи у вихідні та святкові дні»

Прапорець «Перенесені дні враховуються» вказує чи впливають перенесені дні на робочий графік. Якщо прапорець ввімкнено – дні, відмічені як перенесені, будуть відповідно змінювати робочий графік. Якщо прапорець вимкнено – перенесені дні ніяк не будуть впливати на робочий графік (ніби їх взагалі немає).

Всі зміни будуть відображені в реальному часі на календарі, розташованому в нижній частині вікна. Поточний робочий графік на календарі заштриховано салатовим кольором.

ВАЖЛИВО! При натисканні на кнопку «Зберегти» буде збережено тільки графік з ввімкненого режиму (тижневий або вільний).

 

Див. також:

Коригування робочого графіку

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля