Допомога

Редагування графіку

Вікно редагування графіку має наступний вигляд

Вікно редагування графіку

Робочий графік може бути тижневим або вільним. Тижневий графік має шаблон протяжністю 7 днів, а вільний може мати шаблон будь якої протяжності.

Якщо робочий графік, який редагується, має шаблон протяжністю 7 днів – буде ввімкнено тижневий режим, але шаблон робочий графіку буде відображено в обох режимах для редагування. В іншому разі буде ввімкнено вільний режим, а робочий графік буде відображено тільки у вільному режимі.

В тижневому режимі, робочий графік редагується за допомогою прапорців та форми редагування робочого часу.

Тижневий робочий графік

Якщо прапорець відмічено – цей день тижня буде робочим, якщо знятий – вихідний. Тип робочого часу (відповідно до умовних позначень) та кількість робочих годин можна задати у вікні редагування робочого часу, яке відкривається при натискання на тип робочого часу, робочі години або олівець поруч з ними.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Встановити тип робочого дня РВ(6) “Години роботи у вихідні та святкові дні” можливо тільки для вихідних днів.

У вільному режимі робочий графік задається за допомогою прямокутників.

Вільний робочий графік

Сині прямокутники – робочі дні, а червоні – вихідні дні. Цифра у прямокутнику означає кількість днів з робочим часом, який вказано під прямокутником. Синій прямокутник з цифрою 3 означає три робочі дні, а червоний з цифрою 2 – два вихідних.

Під прямокутниками відображається тип робочого часу та загальна кількість робочих годин. Для редагування робочого часу, потрібно вибрати елемент робочого графіку, натиснувши на нього лівою клавішою миші, та натиснути праворуч вгорі кнопку з олівцем. Також вікно редагування робочого часу відображається після подвійного кліку лівою клавішею миші по елементу або натиснувши праву клавішу миші та обравши потрібну дію.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Встановити тип робочого дня РВ(6) “Години роботи у вихідні та святкові дні” можливо тільки для вихідних днів.

ПРИМІТКА! Якщо необхідно задати послідовно два або більше робочих днів з різним робочим часом, то потрібно додати необхідну кількість синіх прямокутників, та встановити в кожному з них потрібний робочий час.

Кнопки для редагування послідовності днів у вільному графіку розташовано праворуч Кнопки редагування послідовності днів у вільному графіку, або у контекстному меню (натиснути правою клавішою миші по прямокутнику).

Змінити тип дня – інвертувати тип прямокутника (змінити робочий день на вихідний або навпаки)

Додати робочий день – додати робочий день ліворуч або праворуч від вибраного

Додати вихідний день – додати вихідний день ліворуч або праворуч від вибраного

Якщо жоден прямокутник не вибрано – день буде додано на початок або в кінець.

Редагувати – редагувати вибраний прямокутник

Видалити день – видалити вибраний прямокутник

Змінити кількість днів одного типу (цифру в прямокутнику) можна у вікні редагування робочого часу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Шаблон робочого графіку у вільному режимі починає діяти з дати початку і не прив’язаний до днів тижня.

В обох режимах також задається «Дата початку» – дата, з якої починає діяти цей графік. Початок робочого графіку на календарі відмічається чорним трикутником біля лівої границі дня.

Початок робочого графіку

Праворуч у вікні розташовано блок «Налаштування» з опцією «Свята враховуються як» та прапорцем «Перенесені дні враховуються».

Вікно редагування графіку, налаштування

Опція «Свята враховуються як» визначає яким чином свята будуть враховуватись у цьому робочому графіку, можливі три варіанти:

  • Вихідні дні – коли свято припадає на робочий день, цей день у робочому графіку стає вихідним
  • Звичайні дні – свято не змінює тип робочого дня
  • РВ (6) Години роботи у вихідні та святкові дні – коли свято попадає на робочий день, цей робочий день змінює тип робочих годин на «РВ (6) Години роботи у вихідні та святкові дні»

Прапорець «Перенесені дні враховуються» вказує чи впливають перенесені дні на робочий графік. Якщо прапорець ввімкнено – дні, відмічені як перенесені, будуть відповідно змінювати робочий графік. Якщо прапорець вимкнено – перенесені дні ніяк не будуть впливати на робочий графік (ніби їх взагалі немає).

Всі зміни будуть відображені в реальному часі на календарі, розташованому в нижній частині вікна. Поточний робочий графік на календарі заштриховано салатовим кольором.

ВАЖЛИВО! При натисканні на кнопку «Зберегти» буде збережено тільки графік з ввімкненого режиму (тижневий або вільний).

 

Див. також:

Редагування робочого часу

Коригування робочого графіку

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля