Допомога

Коригування робочого графіку

ВАЖЛИВО! Коригування мають вищій пріорітет, ніж робочий графік, тобто коригування завжди перекривають робочий графік. Також коригування не прив’язані до робочого графіку, додавши/видаливши/змінивши робочий графік – коригування (в тому числі і які попадали на цей графік) залишаться без змін.

За допомогою блоку «Коригування графіку», який розташовано праворуч на вкладці «Робочий графік» у вікні «Редагування запису» можна вносити коригування у робочий графік не змінюючи його.

Коригування робочого графіку

Для внесення нового коригування у графік є два способи. Перший – обрати на календарі день, в який необхідно внести зміни, відмітити прапорець «Увімкнути коригування», натиснути на тип робочого часу, кількість робочих годин або на олівець та відредагувати робочий час. Другий – обрати будь-який день на календарі без коригування, відмітити прапорець «Увімкнути коригування», змінити дату на потрібну, натиснути на тип робочого часу, кількість робочих годин або на олівець та відредагувати робочий час.

Увімкнене коригування

Прапорець «Робочий день» змінює вибраний день з робочого на вихідний і навпаки.

Для редагування існуючого коригування потрібно вибрати потрібне коригування у таблиці коригувань або на календарі та змінити його, як описано вище.

Для видалення коригування потрібно обрати потрібне коригування (в таблиці або на календарі) та зняти прапорець «Увімкнути коригування».

Змінивши будь яке значення з блоку «Увімкнути коригування» – зміни одразу відобразяться у таблиці коригувань та на календарі.

На календарі коригування відмічені жирним шрифтом.

Наприклад, у жовтні 2018 року внесено наступні коригування у графік:

  • 10.10.2018 – зробили вихіднм
  • 19.10.2018 – встановили тип робочого дня ВЧ (3) “Вечірні години роботи” та кількість робочих годин 6

Приклад коригування робочого графіку

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля