Допомога

Статичні дані

Статичні дані – це дані, які не часто змінюються та можуть бути однаковими у декількох працівників, наприклад, відділ або посада. Статичні дані були створені щоб полегшити введення даних, які повторюються. Такі дані потрібно один раз ввести, а потім, при додаванні/редагуванні даних про працівника лише обирати їх з випадаючого списку.

УВАГА! Статичні дані не прив’язані до конкретного працівника, не дивлячись на те, що редагувати їх можна лише через вікно «Редагування запису» працівника. Вони будуть доступні для всіх працівників (як існуючих так і нових). Якщо змінити повну назву в статичних даних, які вже були вказані у працівника, то вона зміниться лише в статичних даних, а у працівника відповідне поле не зміниться.

Вікно редагування статичних даних має наступний вигляд.

Вікно редагування статичних даних

У вікні розташована таблиця з статичними даними, над таблицею кнопка додавання нового рядка, а під таблицею кнопки збереження та скасування.

Для редагування статичних даних потрібно натиснути на потрібну комірку та відредагувати текст. Щоб додати новий рядок – натисніть на кнопку Додати запис над таблицею, буде додано новий рядок, в який потрібно вписати потрібні дані.

Додавання статичних даних

ПРИМІТКА! В колонці «Назва» не повинно бути двох однакових назв, якщо будуть назви, які повторюються – вони будуть відмічені червоним, а кнопка «Зберегти» стане неактивною. В такому разі потрібно змінити або видалити одну із повторюваних назв.

Для видалення рядка – натисніть на кнопку Видалити запис, праворуч від рядка та підтвердіть видалення.

Видалення статичних даних

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, після натискання на кнопку «Зберегти» – статичні дані відразу будуть збережені, навіть якщо у вікні «Редагування запису» натиснути «Скасувати».

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля