Допомога

Редагування основних даних

Форма для редагування даних про персонал має три вкладки, на вкладці «Загальні» редагуються основні дані про працівника (П.І.Б., посада, відділ, ставка, тощо).

Редагування запису, вкладка загальні

Існує два типи полів для введення даних:

 • Текстове поле:

  Текстове поле

  У яке потрібно вписати інформацію, наприклад П.І.Б. Для додавання/редагування інформації в такому полі – потрібно клацнути у саме текстове поле та набрати текст.

 • Випадаючий список:

  Випадаючий список

  Це поле, у якому треба вибрати потрібну інформацію з випадаючого списку, наприклад «Вчене звання» або «Відділ». Для редагування такого поля достатньо клацнути по значенню поля та обрати потрібний варіант. Якщо поле потрібно залишити пустим, наприклад коли співробітник не має вченого звання, обираємо в полі «Вчене звання» пустий рядок (вибирається за замовчуванням при додаванні нового співробітника), який розташовано вгорі випадаючого списку.

  Пусте поле у випадаючому списку

  Деякі поля з випадаючим списком мають фіксовані значення (наприклад вчене звання), які можна тільки обирати з випадаючого списку. А деякі мають статичні дані, які можна додавати та редагувати, а потім обирати з випадаючого списку (наприклад «Відділ» та «Посада»). Навпроти таких полів, праворуч, є іконка з аркушем та олівцем Редагувати статичні дані, яка означає, що ці дані можна редагувати. Докладніше про редагування статичних даних читайте на сторінці «Статичні дані».

Якщо дані введено невірно, то:

 • помилкові дані будуть виділені червоним кольором
 • комірка з прапорцем навпроти помилкових даних буде залита червоним кольором
 • вкладка «Загальні» буде відмічена іконкою Іконка помилки
 • внизу вікна буде повідомлення про помилку в ведених даних

Якщо помилкові дані не виправити – буде неможливо зберегти внесені зміни.

УВАГА! Кількість робочих годин, які будуть відображені у табелі залежить від ставки працівника. Кількість годин розраховується за формулою «Кількість робочих годин»*«Ставка». Якщо у працівника ставка 0.5, а у робочому графіку кількість робочих годин 8 – то на календарі і у табелі буде відображено 8*0.5=4 робочі години. 

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля