ЧаПи/F.A.Q.

Загальні питання

П: Як почати користуватися системою?

В: Потрібно завантажити систему, встановити її (інструкція по встановленню програми) та придбати ліцензійний ключ, або працювати з безкоштовною версією програми яка має єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі 3 особи.


П: Яка різниця між звичайною (з ліцензійним ключем) та безкоштовною (без ліцензійного ключа) версіями?

В: Безкоштовна версія відрізняється від звичайної лише одним обмеженням – вона відображає у табелі максимум три працівника. Інших обмежень немає – Ви можете вносити у програму будь яку кількість працівників та користуватися всім функціоналом програми (у версіях 0.9.9.3b та нижче можуть бути деякі обмеження в налаштуваннях форм табеля).


П: Неможливо створити табель, система видає помилку «Таблиця має Х невірних комірок (відмічені червоним), будь ласка виправте їх і спробуйте знову» або «Неможливо створити табель. Х з обраних працівників мають невірно заповнені дані, вони в таблиці відмічені червоним кольором».

В: Це означає, що у одного або декількох з обраних працівників я невірно заповнені дані. Для створення табеля потрібно виправити невірні дані, вони в таблиці відмічені червоним кольором. Якщо в таблиці не видно комірок відмічених червоних кольором – перевірте чи не було приховано якісь колонки та вимкніть фільтрування.


П: Я створюю табель А3 формату, але при попередньому перегляді/друку він не вміщається на сторінку, як правильно роздрукувати створений табель?

В: Якщо поточний принтер (встановлений за замовчуванням або обраний вручну) не підтримує друк на форматі А3, тоді Word/Excel в попередньому перегляді та при друку автоматично змінить формат паперу на інший, який підтримує ваш принтер, наприклад на А4. Якщо автоматично обраний формат паперу менше за формат табеля (наприклад, формат табеля – А3, а автоматично обраний формат – А4), то в такому разі Word/Excel поділить табель на декілька частин (не завжди правильно), щоб розмістити його на обраному форматі паперу. Щоб такого не виникало, перед створенням табеля оберіть потрібний формат табеля в «Налаштуваннях форм табеля». Доступно три формату: А4, А3 та А3 призначений для друку на двох А4 листочках. Програма автоматично підлаштовує форму табеля під обраний формат.


П: При додаванні відпустки не можу ввести потрібну протяжність відпустки, при введенні потрібного числа система автоматично виправляє його на менше.

В: Система автоматично виправляє протяжність відпустки, якщо відбувається накладання двох відпусток одна на одну. Наприклад, вже внесена відпустка з 16 січня, при спробі додати нову відпуску з 10 січня система дозволить ввести максимальну протяжність 5 днів (з 10 по 15 січня). При спробі ввести число більше за 5 система автоматично буде виправляти його 5. В даному прикладі, щоб додати відпустку протяжністю 10 днів, необхідно спочатку видалити вже внесену відпустку з 16 січня.


П: Мені потрібно вести декілька організацій, яким чином це можна зробити?

В: З версії 0.9.9.12 є можливість вести декілька організацій в одній програмі. Для цього потрібно внести працівників декількох організацій в програму (якщо поле «відділ» не використовується, його можна використовувати як назву організації для фільтрування потрібних працівників). Також необхідно створити профіль налаштувань для кожного організації. Після цього, для створення табеля, потрібної організації – обираєте працівників цієї організації (відмічаєте прапорцем потрібних працівників, можна застосувати фільтр), в налаштуваннях форм табеля застосовуєте профіль налаштувань для потрібної організації та натискаєте кнопку створити табель.

Ліцензія

П: Якщо в мене немає ліцензійного ключа, чи можу я користуватися системою?

В: Так, системою може користуватися кожен. Єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі – 3 особи. Щоб зняти це обмеження, необхідно придбати ліцензійний ключ.


П: Чи можу я одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах?

В: Одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах неможливо. Ліцензійний ключ прив’язується до комп’ютера на якому його було активовано. Докладніше про це читайте у розділі допомога за цим посиланням.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля