ЧаПи/F.A.Q.

Загальні питання

П: Як почати користуватися системою?

В: Потрібно завантажити систему, встановити її (інструкція по встановленню програми) та отримати ліцензійний ключ, або працювати з безкоштовною версією програми яка має єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі 3 особи.


П: Яка різниця між звичайною (з ліцензійним ключем) та безкоштовною (без ліцензійного ключа) версіями?

В: Безкоштовна версія відрізняється від звичайної лише одним обмеженням – вона відображає у табелі максимум три працівника. Інших обмежень немає – Ви можете вносити у програму будь яку кількість працівників та користуватися всім функціоналом програми (у версіях 0.9.9.3b та нижче можуть бути деякі обмеження в налаштування шаблону табеля).


П: Неможливо створити табель, система видає помилку «Таблиця має Х невірних комірок (відмічені червоним), будь ласка виправте їх і спробуйте знову» або «Неможливо створити табель. Х з обраних працівників мають невірно заповнені дані, вони в таблиці відмічені червоним кольором».

В: Це означає, що у одного або декількох з обраних працівників я невірно заповнені дані. Для створення табеля потрібно виправити невірні дані, вони в таблиці відмічені червоним кольором. Якщо в таблиці не видно комірок відмічених червоних кольором – перевірте чи не було приховано якісь колонки та вимкніть фільтрування.


П: Програма постійно видає повідомлення “Спершу заповніть статичні дані”, але мені не потрібно заповнювати деякі статичні дані, як вимкнути це повідомлення?

В: Щоб вимкнути повідомлення “Спершу заповніть статичні дані” необхідно заповнити всі групи статичних даних хоча б одним записом. Додайте якийсь запис у незаповнені статичні дані і повідомлення не буде відображатися.


П: При додаванні відпустки не можу ввести потрібну протяжність відпустки, при введенні потрібного числа система автоматично виправляє його на менше.

В: Система автоматично виправляє протяжність відпустки, якщо відбувається накладання двох відпусток одна на одну. Наприклад, вже внесена відпустка з 16 січня, при спробі додати нову відпуску з 10 січня система дозволить ввести максимальну протяжність 5 днів (з 10 по 15 січня). При спробі ввести число більше за 5 система автоматично буде виправляти його 5. В даному прикладі, щоб додати відпустку протяжністю 10 днів, необхідно спочатку видалити вже внесену відпустку з 16 січня.


П: Мені потрібно вести декілька організацій, яким чином це можна зробити?

В: На жаль, зараз в системі не передбачено зручного ведення декількох організацій, така можливість буде додана згодом. Але вести декілька організацій все ж можна, є два способи як це зробити. Перший – це внести працівників декількох організацій в одну програму, але тоді потрібно буде кожен раз обирати потрібних працівників та змінювати в налаштуваннях табеля кожен раз дані під потрібну організацію. Другий – зробити копії теки з програмою під кожну організацію та вносити в одну копію програми одну організацію і налаштування під неї. Один ліцензійний ключ можна використовувати в будь якій кількості копій програм, але на одному комп’ютері.

Ліцензія

П: Якщо в мене немає ліцензійного ключа, чи можу я користуватися системою?

В: Так, системою може користуватися кожен. Єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі – 3 особи. Під час тестування системи, тестовий ключ, який знімає це обмеження, можна отримати безкоштовно.


П: Чи можу я одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах?

В: Одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах неможливо. Ліцензійний ключ прив’язується до комп’ютера на якому його було активовано. Якщо потрібно перенести програму на інший комп’ютер або змінити конфігурацію (апаратну частину) комп’ютера – це можливо зробити, але не частіше одного разу на 30 календарних днів.

При зміні апаратної частини комп’ютера нічого не потрібно робити – програма продовжить працювати у звичному режимі.

Для переносу встановленої програми (з введеними даними) на інший комп’ютер потрібно скопіювати всю теку з програмою на інший комп’ютер.