ЧаПи/F.A.Q. – Easy Timesheet

ЧаПи/F.A.Q.

Загальні питання

П: Як почати користуватися системою?

В: Потрібно завантажити систему, встановити її (інструкція по встановленню програми) та отримати ліцензійний ключ, або працювати з безкоштовною версією програми яка має єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі 3 особи.


П: Яка різниця між звичайною (з ліцензійним ключем) та безкоштовною (без ліцензійного ключа) версіями?

В: Безкоштовна версія відрізняється від звичайної лише одним обмеженням – вона відображає у табелі максимум три працівника. Інших обмежень немає – Ви можете вносити у програму будь яку кількість працівників та користуватися всім функціоналом програми (у версіях 0.9.9.3b та нижче можуть бути деякі обмеження в налаштування шаблону табеля).


П: Неможливо створити табель, система видає помилку «Таблиця має Х невірних комірок (відмічені червоним), будь ласка виправте їх і спробуйте знову» або «Неможливо створити табель. Х з обраних працівників мають невірно заповнені дані, вони в таблиці відмічені червоним кольором».

В: Це означає, що у одного або декількох з обраних працівників я невірно заповнені дані. Для створення табеля потрібно виправити невірні дані, вони в таблиці відмічені червоним кольором. Якщо в таблиці не видно комірок відмічених червоних кольором – перевірте чи не було приховано якісь колонки та вимкніть фільтрування.


П: Програма постійно видає повідомлення “Спершу заповніть статичні дані”, але мені не потрібно заповнювати деякі статичні дані, як вимкнути це повідомлення?

В: Щоб вимкнути повідомлення “Спершу заповніть статичні дані” необхідно заповнити всі групи статичних даних хоча б одним записом. Додайте якийсь запис у незаповнені статичні дані і повідомлення не буде відображатися.


П: При додаванні відпустки не можу ввести потрібну протяжність відпустки, при введенні потрібного числа система автоматично виправляє його на менше.

В: Система автоматично виправляє протяжність відпустки, якщо відбувається накладання двох відпусток одна на одну. Наприклад, вже внесена відпустка з 16 січня, при спробі додати нову відпуску з 10 січня система дозволить ввести максимальну протяжність 5 днів (з 10 по 15 січня). При спробі ввести число більше за 5 система автоматично буде виправляти його 5. В даному прикладі, щоб додати відпустку протяжністю 10 днів, необхідно спочатку видалити вже внесену відпустку з 16 січня.


П: Мені потрібно вести декілька організацій, яким чином це можна зробити?

В: На жаль, зараз в системі не передбачено зручного ведення декількох організацій, така можливість буде додана згодом. Але вести декілька організацій все ж можна, є два способи як це зробити. Перший – це внести працівників декількох організацій в одну програму, але тоді потрібно буде кожен раз обирати потрібних працівників та змінювати в налаштуваннях табеля кожен раз дані під потрібну організацію. Другий – зробити копії теки з програмою під кожну організацію та вносити в одну копію програми одну організацію і налаштування під неї. Один ліцензійний ключ можна використовувати в будь якій кількості копій програм, але на одному комп’ютері.

Ліцензія

П: Якщо в мене немає ліцензійного ключа, чи можу я користуватися системою?

В: Так, системою може користуватися кожен. Єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі – 3 особи. Під час тестування системи, тестовий ключ, який знімає це обмеження, можна отримати безкоштовно.


П: Чи можу я одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах?

В: Одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах неможливо. Ліцензійний ключ прив’язується до комп’ютера на якому його було активовано. Докладніше про це читайте у розділі допомога за цим посиланням.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля