Безпека

Ми піклуємось про безпеку Ваших даних, тому ми використовуємо комплекс заходів для захисту персональних даних відвідувачів та користувачів сайту і програмного комплексу Easy Timesheet. Зокрема, один з таких заходів, який нами використовується – це SSL шифрування інтернет з’єднань. Всі дані, якими обмінюється Ваш браузер з сайтом захищені SSL шифруванням при обміні, а сайт має сертифікат за допомогою якого браузер може перевіряти чи дійсно дані при обміні зашифровані нашим сайтом та не були змінені під час передачі. Наприклад, коли здійснюється вхід до особистого кабінету, то на сайт повинні бути передані такі данні як електронна пошта та пароль. Ці данні передаються в зашифрованому вигляді, що гарантує неможливість їх перегляду, навіть у випадку, якщо вони будуть перехоплені на шляху до сайту.

Перевірити чи захищено з’єднання з сайтом можна поглянувши на рядок адреси сайту, якщо з’єднання захищено, то ліворуч від адреси буде піктограма з замком.Захищене підключення

Натиснувши на піктограму відкриється спливаюче віконце з інформацією про з’єднання.

Інформація про захищене підключення

Якщо ліворуч у рядку адреси є замок, та при натисканні на нього написано «З’єднання безпечне», то Ваші дані, при обміні з сайтом, надійно зашифровані.

Ми завжди використовуємо SSL шифрування інтернет з’єднань, тому на офіційному сайті Easy Timesheet (https://ets.in.ua/) завжди присутній замок та напис «З’єднання безпечне», якщо це не так – то скоріш за все Ви потрапили не на офіційний сайт.

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля