Безпека платежів за допомогою карток Visa і MasterCard на нашому сайті

WayForPay

Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів WayForPay, яка дозволяє оплачувати наші послуги з будь-якої картки Visa або MasterCard, випущених будь-якими банками, в тому числі і іноземними. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa «Verified by Visa» і MasterCard «Mastercard® SecureCode™ », метою яких є надання та забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів та послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплати картками Visa і MasterCard тепер максимально безпечні!

Цей сайт використовує файли cookies перших і третіх осіб для збереження інформації на Вашому комп’ютері.

Продовжуючи користуватися сайтом Ви даєте згоду на збереження cookies на Вашому комп’ютері. Докладніше.

Добре
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*

Відновлення пароля