Завантажити

УВАГА! Система працює в тестовому режимі, можливі перебої у роботі системи та помилки у програмі. Якщо система не працює належним чином або виникають помилки – звертайтесь до технічної підтримки.

УВАГА!  Деякі антивірусні програми можуть бачити нашу систему як небезпечне програмне забезпечення у зв’язку з відсутністю цифрового підпису. Один із зафіксованих випадків був з антивірусом Avast. В таких випадках необхідно впевнитись, що система завантажена з офіційного сайту ets.in.ua, та додати теку з програмою в довірені у Вашому антивірусі. Перевірити наявність вірусів також можна за допомогою відомого онлайн сервісу для перевірки на віруси virustotal.com. Завантаживши файл на virustotal.com, сайт перевіряє завантажений файл більше 60 відомими антивірусами. Але деякі з них можуть показувати “unsafe” на файли нашої системи, це означає, що програма ненадійна, тому, що немає цифрового підпису та, поки, не використовує шифрування SSL.

Остання версія програми Easy Timesheet:

ETS v0.9.9.4b

Зміни в версії 0.9.9.4b: Загальні У табелях А3 формату буде виводитись кількість робочих годин по типам (надурочно, нічних, вечірніх та вихідних і святкових) відповідно до робочого графіку працівника Робочий графік…

Детальніше

Мінімальні вимоги до комп’ютера:

  • Процесор з тактовою частотою 1 ГГц або швидший
  • 512 мегабайт оперативної пам’яті
  • 100 мегабайт дискового простору
  • Операційна система MS Windows XP SP3 або новіша
  • Підключення до інтернету

 

Бажаєте працювати з системою без обмежень? Отримайте тестовий ключ, це дуже просто та абсолютно безкоштовно. Тестові ключі будуть працювати впродовж всього терміну тестування.

 

Отримати безкоштовний ліцензійний ключ

 

Ознайомитись з історією змін програми можна на сторінці історія змін. Також список змін, відносно попередньої версії, вказано на сторінці завантаження програми.

Інструкцію з встановлення програми можна прочитати у розділі допомога.

Список доступних шаблонів табелів можна переглянути тут.

Архів версій.

Для роботи програми потрібні бібліотеки QT версії 5.7.1 (поставляються в комплекті з повними версіями програми). Окремо бібліотеки можна завантажити з сайту виробника qt.io.