ETS v0.9.9.3b

Зміни в версії 0.9.9.3b:

 • Оновлено шаблон табеля А4 формату:
  • Додано рядок “Разом” (за замовчування він увімкнений)
  • Додані налаштування, які дозволяють обрати що виводити в правому верхньому куті аркушу. Налаштування знаходяться в налаштуваннях шаблону табеля на вкладці “Дані”.

   Налаштування таблиці "дата заповнення"

   Можливі три налаштування:

   • При вимкненому прапорці – нічого не виводити
   • При ввімкненому прапорці та обраній опції “Таблиця звітний період” – виводити таблицю “Звітний період” Таблиця "звітний період"
   • При ввімкненому прапорці та обраній опції “Затверджено” – виводити слово “Затверджено”, П.І.Б. та посаду

    Таблиця "Затверджено"

  • Відкориговано вигляд табеля, щоб він більше відповідав затвердженій формі П5
 • В налаштуваннях системи розділені налаштування символу для свят та вихідних. Також зараз можна задавати по два символа для позначення свят та вихідних, наприклад “Св”

  Налаштування символу свят та вихідних

 • Додані нові налаштування шаблону табеля:

  Налаштування табеля: відділ та рахувати відпустки у вихідні

  • Прапорець “Відображення відділів працівників”, ввімкнувши який, можна обрати форму відділу (повну або скорчену), яка буде виведене у клітинки з посадою працівника.

  Відображення відділу працівника

  • Прапорець “Рахувати відпустки у вихідні” (Налаштування шаблону табеля, вкладка “Налаштування”). Якщо прапорець встановлено – в колонках “Неявки” будуть рахуватися і ті відпустки, які припали на вихідні дні.

 

Примітка! Прапорець “Рахувати відпустки у вихідні” можна використовувати з прапорцем “Показувати відпустки у вихідні” або окремо. “Показувати відпустки у вихідні” – вмикає/вимикає тільки відображення відпусток у вихідні в таблиці відміток, а “Рахувати відпустки у вихідні” – тільки додає до неявок відпустки, які були у вихідні дні. Якщо ввімкнено тільки “Показувати відпустки у вихідні” – кількість годин відпустки (для повної форми табеля), яка припала на вихідний буде позначена символом вихідного, а якщо ввімкнені обидва прапорця – у відпустках на вихідних буде показана кількість годин відпустки. Наприклад, візьмемо лютий 2018 року, відпустка з 12.02.2018 по 27.02.2018:

Без прапорцівНалаштування відпусток у вихідні, вимкненоТільки “Показувати відпустки у вихідні”Налаштування відпусток у вихідні, тільки показуватиТільки “Рахувати відпустки у вихідні”Налаштування відпусток у вихідні, тільки рахуватиОбидва прапорці, “Показувати відпустки у вихідні” та “Рахувати відпустки у вихідні”Налаштування відпусток у вихідні, показувати та рахувати

Відомі помилки (будуть виправленні згодом):

 • При друку табеля в форматі Excel (xlsx) можуть з’являтися порожні аркуші.

Завантажити повну версію 0.9.9.3b (~11мб)

Завантажити оновлення до версії 0.9.9.3b (~0,8мб)

Оновлення можливе з версії 0.9.4b і вище. При оновленні з 0.9.6b або старішої версії, для збереження введених даних необхідно перейменувати файл «статичних даних», докладніше про це описано тут.

Якщо попередня версія вже встановлена, можна завантажити лише оновлення та оновити встановлену систему.

Отримати ліцензійний ключ безкоштовно

УВАГА! Якщо знайшли помилку в роботі програми, неточність перекладу, або є якісь пропозиції/побажання просимо звертатися через форму зворотного зв’язку або по електронній пошті support@ets.in.ua