Встановлення програми

Щоб почати користуватися автоматизованою системою для створення табелів обліку робочого часу необхідно спочатку завантажити її.

Далі відкрийте теку з завантаженим архівом, натисніть правою клавішою миші по архіву та оберіть “Видобути до поточної папки”. Можливо в основному меню не буде такого пункту, тоді спочатку треба знайти в цьому меню назву встановленої програми-архіватора, навести курсор на неї, а в випадаючому меню обрати “Видобути до поточної папки”.

Видобування Easy Timesheet

ПРИМІТКА. На скріншоті зображено видобування програми з архіву за допомогою архіватора WinRar, якщо встановлено інший архіватор назва пунктів та структура меню може відрізнятися.

Після видобування повинна з’явитися тека з назвою “EasyTimesheet”, в якій міститься програма. За бажанням цю теку можна перемістити у будь-яке місце на комп’ютері та/або перейменувати.

Розпаковка EasyTimesheet

УВАГА! Програма розповсюджується в двох варіантах:

1. Повна версія, в кінці назви завантаженого файлу архіву буде напис “full”  – містить всі необхідні файли для роботи програми.

2. Версія для оновлення, в кінці назви файлу буде напис “update” – містить тільки оновлені файли, які були змінені від попередньої версії.

Якщо автоматизована система не використовувалася раніше необхідно завантажити повну версію, а якщо програма вже встановлена достатньо завантажити тільки оновлення.

УВАГА! Перед оновленням обов’язково треба перевірити чи можливе оновлення з поточної встановленої версії на нову. Необхідно подивитися на сайті, в описі нової версії, з якої версії можливе оновлення. Далі треба поглянути яка версія встановлена (версія програми написана у шапці головного вікна програми) та порівняти їх, якщо встановлена версія старіше ніж можлива для оновлення – тоді необхідно завантажувати повну версію та оновлювати систему за допомогою неї.

Для оновлення програми необхідно зайти в теку, в яку було видобуто файли оновлення та скопіювати з неї всі файли в теку з вже встановленою програмою погодившись на заміну файлів.

ВАЖЛИВО! Програма зберігає введені дані та налаштування в своїй теці, якщо видалити теку з програмою, завантажити нову повну версію та встановити її – втратяться всі введені дані та налаштування. Оновлювати програму можна також і за допомогою повної завантаженої версії без втрати даних та налаштувань. Для цього потрібно завантажити повну версію та виконати ті ж самі кроки, що і при оновленні.

Для запуску системи клацніть два рази по файлу “EasyTimesheet.exe” в теці із встановленою системою.

Тека з EasyTimesheet