Редагування відпусток

В нижній частині вікна редагування інформації про персонал розташована таблиця відпусток.

Таблиця відпусток

Для спрощення пошуку внесеної відпустки можна сортувати таблицю, для цього натисніть на назву стовпчика, по якому необхідно відсортувати відпустки.

Над таблицею є три кнопки для редагування даних:

Кнопка Видалити запис(Видалити відпустку) видаляє вибрану у таблиці відпустку.

Кнопка Додати запис (Додати відпустку) відкриває вікно додавання відпустки, а кнопка Редагувати запис(Редагувати відпустку) відкриває вікно редагування вибраної відпустки (це вікно можна також відкрити за допомогою подвійного кліку по відпустці в таблиці).

У вікні редагування відпусток потрібно вибрати з випадаючого списку потрібний тип відпустки.

Вибір типу відпусткиВписати, або вибрати на календарі (натиснувши на стрілочку біля дати), в полі «З», дату з якої повинна бути відпустка.

Обрати яким чином система буде розраховувати протяжність відпустки, відмітивши потрібний варіант прапорцем. Можливі два варіанти: за кінцевою датою та за кількістю днів.

Вписати (або вибрати у календарі, натиснувши на стрілочку біля дати) кінцеву дату відпустки або її протяжність у днях, а система сама розрахує кінцеву дату або протяжність, в залежності від вибору варіанту розрахунку. В обох випадках, при розрахунку, будуть враховані свята, які припадають на відпустку (Стаття 781, Закону України «Про відпустки»), та лікарняні (стаття 11, Закону України «Про відпустки»). Якщо на період відпустки припадають свята або лікарняний, вони будуть відображені в нижній частині вікна із зазначення кількості днів та дат.