Редагування основних даних

Форма для редагування даних про персонал має наступний вигляд.

Редагування записуУ верхній частині вікна розташовано таблицю з основними даними.

Редагування основних данихІснує три типи полів для введення даних:

 

 • Перший – текстове поле:

  Текстове поле

  У яке потрібно вписати інформацію, наприклад П.І.Б. Для додавання/редагування інформації в такому полі – потрібно клацнути у саме текстове поле та набрати текст.

 

 • Другий – випадаючі списки:

  Випадаючий список

  Це поле, у якому треба вибрати потрібну інформацію з випадаючого списку, наприклад «Вчене звання» або «Відділ». Для редагування такого поля достатньо клацнути по значенню поля та обрати потрібний варіант. Якщо поле потрібно залишити пустим, наприклад коли співробітник не має вченого звання, обираємо в полі «Вчене звання» пустий рядок (вибирається за замовчуванням при додаванні нового співробітника), який розташовано вгорі випадаючого списку.

  Пусте поле у випадаючому спискуДеякі поля з випадаючим списком мають фіксовані значення (наприклад вчене звання), а деякі – статичні дані, які можна редагувати (Відділ, Посада).

   

 • Третій – дані, які редагуються нижче на формі редагування (Відпустки, Робочі дні).

Поле лише для читання

 

У центрі вікна розташовано блок редагування робочих днів.

Редагування робочих днівЄ дві групи прапорців. Перша – це «Робочий графік», в ній необхідно відмітити прапорцями робочі дні співробітника, які вказано у контракті, договорі, тощо. Друга група – «Тимчасовий графік (НД)», в якій необхідно зняти прапорці з тих днів, які для співробітника є тимчасово не робочими, наприклад при тимчасовому переведенні на неповний робочий тиждень. Такі дні у табелі будуть відмічені як «НД».