ЧаПи/F.A.Q.

Загальні питання

П: Як почати користуватися системою?

В: Потрібно завантажити систему, встановити її (інструкція по встановленню програми) та отримати ліцензійний ключ, або працювати з безкоштовною версією програми яка має єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі 3 особи.


П: Неможливо створити табель, система видає помилку «Таблиця має Х невірних комірок (відмічені червоним), будь ласка виправте їх і спробуйте знову».

В: Це означає, що статичні дані, які були задані у таблиці з персоналом вже не існують (видалені або змінені). Для створення табелів потрібно або додати дані для комірок, які відмічені червоним, до відповідного стовпця як статичні дані або відредагувати їх, вказавши в них існуючі статичні дані.


П: При спробі створити табель, після натискання на кнопку «Створити табель» програма видає повідомлення з помилкою «Таблиця має Х невірних комірок (відмічені червоним), будь ласка виправте їх і спробуйте знову», але в таблиці нічого не відмічено червоним.

В: Можливо стовпчик з невірними даними було приховано. Змініть режим роботи з таблицею зі звичайного на розширений та ввімкніть відображення всіх стовпців.


П: Програма постійно видає повідомлення “Спершу заповніть статичні дані”, але мені не потрібно заповнювати деякі статичні дані, як вимкнути це повідомлення?

В: Щоб вимкнути повідомлення “Спершу заповніть статичні дані” необхідно заповнити всі статичні дані хоча б одним записом. Додайте якийсь запис у незаповнені статичні дані і повідомлення не буде відображатися.


П: При додаванні відпустки не можу ввести потрібну протяжність відпустки, при введенні потрібного числа система автоматично виправляє його на менше.

В: Система автоматично виправляє протяжність відпустки, якщо відбувається накладання двох відпусток одна на одну. Наприклад, вже внесена відпустка з 16 січня, при спробі додати нову відпуску з 10 січня система дозволить ввести максимальну протяжність 5 днів (з 10 по 15 січня). При спробі ввести число більше за 5 система автоматично буде виправляти його 5. В даному прикладі, щоб додати відпустку протяжністю 10 днів, необхідно спочатку видалити вже внесену відпустку з 16 січня.

Ліцензія

П: Якщо в мене немає ліцензійного ключа, чи можу я користуватися системою?

В: Так, системою може користуватися кожен. Єдине обмеження – максимальна кількість працівників в одному табелі – 3 особи. Під час тестування системи, тестовий ключ, який знімає це обмеження, можна отримати безкоштовно.


П: Чи можу я одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах?

В: Одночасно користуватися однією ліцензією на декількох комп’ютерах неможливо. Ліцензійний ключ прив’язується до комп’ютера на якому його було активовано. Якщо потрібно перенести програму на інший комп’ютер або змінити конфігурацію (апаратну частину) комп’ютера – це можливо зробити, але не частіше одного разу на 30 календарних днів. Для цього потрібно скопіювати (якщо треба зберегти всі внесені дані) або завантажити і встановити програму на новий комп’ютер та активувати її отриманим раніше ліцензійним ключем.